Neler yeni

Sitemin Hitini Nasıl Arttırabilirim ? İşte Çözümü

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Yeni siteler açtım ve yazılar yazıyorum fakat hitim çok az diyorsanız çözümü burada.Artık bir çok kişi blog,site vs. açmaya başladı hepsinin ortak sorunu sitelerinde hit yok.

Arkadaşlar özellikle hit konusunda sosyal platformların büyük rolu vardır sosyal sitelerde imleme yapmak sizin sitenize büyük çoğunlukla hit getirecektir..

"Siteye hit çekmek için en iyi sosyal platform hangisi?" sorusunun yanıtınıda vereceğim size

Öncelikle şuan ki internet devrinde en büyük sosyal platform bence facebook nedeni ise üye sayısı ve neredeyse bütün ülkeler tarafından tutulmasıdır.. Sizin sitenizi facebook'ta paylaşmanız sitenizin imlenmesine ve hit artışı göstermesinde büyük rol oynayacaktır.

Siteye hit çekmek için en iyi sosyal ağlar sırasıyla şunlardır: Facebook>Twitter>instagram>pinterest.... gibi gitmektedir.


1)Facebook'tan hit çekmek: Arkadaşlar özellikle facebooktan büyük ölçekte hit çekmek istiyorsanız Takipçi sayınızın büyük oranda yüksek olması lazım mesela 100-200 arkadaşla hit çekilmez en az 2000 arkadaşlı ve takipçili bir hesapla çekeceksiniz ki bir faydası olsun.

NOT: Facebookta sadece profillerde değil facebook sayfalarında facebooktaki gruplarda özellikle gruplar büyük hit getirecektir.

2)Twitter'dan hit çekmek: Twitter'da artık facebook kadar tutuluyor olması bizler için çok iyi avantaj aynı facebooktaki örnekteki gibi 100 takipçili bir twitter profilinde paylaşım yapıpta siteme niye hit gelmiyor derseniz olmaz,örnek veriyorum mesela 100 takipçili bir profilde paylaşılan siteye en fazla 20 tekil hit alsa ama tutupta 10.000 bin takipçili bir hesapta paylaşıpta 200 hit alması sizin için daha iyidir.

NOT: Twitter'da paylaşımlarınızın Retweet edilmesi sizin sitenizin bir çok kişiye ulaşacak olmasıdır bu nedenle twitter'da yüksek takipçili profillerde paylaşım yapmanız önerilir.
 

Üst