Neler yeni

Sitenizde yapılan bazı yanlışlar

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanishTurkish

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,917
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.


1 – Tema: Tema bir sitenin kullanıcı ile arasındaki köprüsüdür. Temanız ne kadar iyiyse o kadar akılda kalır.Buda sizin sitenizin ziyaretçi sayısını da arttırır. Temanız da bizce bulunması gereken en önemli şey sadeliktir. Diğer bir önemli faktör içeriktir. Yani sitenizde paylaştığınız yazılar.Yazılarınız ne uzun tutun ne de kısa yani tabiri caizse orta ve öz öz olsun . Her kullanıcı anlayabilsin yazılarınızı. Tabi kide tüm içeriklerinizi kendinizin yazmasında fayda var yani özgün olsun.Arada sevdiğiniz sitelerden içerik de paylaşabilirsiniz ama mutlaka ve mutlaka kaynak belirtin.
2 – Domain’in site ile ilgili olmaması: Bu cidden büyük sorun teşkil eder. Örnek vericek olursak sitenin adı oyunla ilgili bir şey ama içeriğinde seo bilgileri , teknoloji bilgileri falan var (Lütfen bu örneğin biriyle ya da bir siteyle alakalı olduğunu düşünmeyin.).Gelelim diğer bir hataya ;
3 – Siteyi reklamlarla doldurma: Bunu neredeyse site sahiplerinin %75′ i yapıyor. Bu hatayı yapanların çoğunun gözünü para kazanma hırsı bürümüştür.Aslında böyle yapıp sitenizin her yerine reklam eklemek sizlere sandığınız gibi para kazandırmaz aksine size daha fazla kaybettirir.Reklamlar sitenizle bir olmalı yani kullanıcının gözüne direkt olarak çarpmamalı , kullanıcı sitenizde gezerken rahat hareket edebilmeli. Sizlerde bu yazımızı dikkate alırsanız, emin olun sizi bir adım daha ileriye taşıyacaktır.
 

Üst