Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Skyrim SE Bethesda ekranindan sonra oyun kapaniyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Skyrim SE Bethesda ekranindan sonra oyun kapaniyor
Skyrim'de birkaç mod kurdum oyun aciliyordu ama simdi acilmamaya basladi. Modlari silip tekrar kurdum ama ise yaramadi.

Çözüm
Skyrim'de birkaç mod kurdum oyun aciliyordu ama simdi acilmamaya basladi. Modlari silip tekrar kurdum ama ise yaramadi.
Skyrim Special Edition'da Bethesda logosu sonrası oyunun kapanması sorunu yaşıyorsanız, aşağıdaki adımları düşünerek bu sorunu çözmeye çalışabilirsiniz:

1. Oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayın. Steam istemcisinde oyununuzu seçip sağ tıklayarak "Özellikler"e gidin, ardından "Yerel Dosyalar" sekmesine tıklayarak "Oyun Dosyalarını Doğrula" seçeneğini kullanın. Bu eksik veya bozuk dosyaları onarabilir.
  2. Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin. Güncel sürücüler, oyunun daha kararlı çalışmasına yardımcı olabilir.
  3. Modları kontrol edin. Eğer modlar...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Skyrim Special Edition'da Bethesda logosu sonrası oyunun kapanması sorunu yaşıyorsanız, aşağıdaki adımları düşünerek bu sorunu çözmeye çalışabilirsiniz:

1. Oyun dosyalarını Steam üzerinden doğrulayın. Steam istemcisinde oyununuzu seçip sağ tıklayarak "Özellikler"e gidin, ardından "Yerel Dosyalar" sekmesine tıklayarak "Oyun Dosyalarını Doğrula" seçeneğini kullanın. Bu eksik veya bozuk dosyaları onarabilir.
  2. Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin. Güncel sürücüler, oyunun daha kararlı çalışmasına yardımcı olabilir.
  3. Modları kontrol edin. Eğer modlar kullanıyorsanız, bu modların çakışması oyunun kapanmasına neden olabilir. Tüm modları devre dışı bırakarak oyunun normal olarak çalışıp çalışmadığını kontrol edin.
  4. Oyunun grafik ayarlarını düşürün. Daha düşük grafik ayarları, oyunun daha kararlı çalışmasına yardımcı olabilir.
  5. İşletim sistemi ve sürücülerinizin güncel olduğundan emin olun. Windows güncellemelerini kontrol edin ve ekran kartı sürücülerinizi en son sürüme güncelleyin.
  6. Antivirüs programınız veya güvenlik duvarı oyunu engelliyor olabilir. Oyunu antivirüs veya güvenlik duvarı istisnalarına ekleyin.
  7. DirectX ve Visual C++ Redistributable paketlerini güncelleyin veya yeniden yükleyin. Bu, oyunun düzgün çalışmasına yardımcı olabilir.
  8. Tüm bu adımlar işe yaramazsa, oyunu kaldırıp yeniden yüklemeyi deneyebilirsiniz. Bu, oyun dosyalarının yeniden düzeltilmesine yardımcı olabilir.

Kişi Yorumladı
Çözüm