Neler Yeni

Sosyal Ağ Projeleri

Ersin

Çaylak
Kullanıcı
Tüm Dünyada internetin geldiği nokta aşikar her geçen gün yeni bişeyler ortaya koyuluyor kimi anında patlama yapıyor kimi ise ağır ağır yerine yerleşiyor. Herkezin bir fikri var kimi gerçekleştirebiliyor kimi umduğunu bulamıyor gerçekten insanların yararına yapılmış projelerde var fakat bi okadarda içi boş sadece ego tatmini için yapılmış projelerde. Daha fazla konuyu uzatmadan başlıkta açıkladığım sosyal ağ projeleri hakkındaki konuya açıklık getirmek istiyorum uzun süredir takip ettiğim bir oluşum var. Kariyer planlamayla ilgili İsmi Kariyer Yolculuğum facebook üzerinden twitter ,friendfeed , youtube, biri ingilizce diğeri türkçe olarak oluşturulmuş iki adet blogsopttan açılmış site.
Konuyla alakalı bir çok site var ama bu güne kadar bu kadar geniş kapsamlısnına hiç rastamadım. tabi bir webmaster olarak bu gördüklerim beni düşünmeye itti belkide ileride çok farklı şeyler olucak insanlar dünya toprakları üzerinde nasıl bir arada yaşıyorlarsa sanal ortamdada bir arada olucaklar gibi his doğdu içime belkide bu dağınık artık bir son bulucak .Sizce neler oluyor sanal ortam nerelere gidiyor ?

Üst Alt