Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü The Last of Us açarken CMD'de yazılar çıkıyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
The Last of Us açarken CMD'de yazılar çıkıyor
Arkadaşlar hepinize merhaba, ilk formum olduğu için hatalarımı görmezden gelmeniz veya belirtmenizi istiyorum. Epic Games'ten The Last of Us oyununu aldım ve yükledim ancak oyunun masaüstü simgesi bozuk bir durumda. Oyunu gerek masaüstünden gerekse Epic'den başlatmama rağmen hep aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum. Birkaç saniye ekran geliyor ve gidiyor. Konu hakkında cok arastırma yaptım, oyunun dosyalarını kontrol ettim sildim tekrar yükledim SFC /scannow gibi düzeltme işlemlerini de yaptım ancak oyun hala açılmıyor. Bu konuda yardımınızı talep ediyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Arkadaşlar hepinize merhaba, ilk formum olduğu için hatalarımı görmezden gelmeniz veya belirtmenizi istiyorum. Epic Games'ten The Last of Us oyununu aldım ve yükledim ancak oyunun masaüstü simgesi bozuk bir durumda. Oyunu gerek masaüstünden gerekse Epic'den başlatmama rağmen hep aşağıdaki sorunla karşılaşıyorum. Birkaç saniye ekran geliyor ve gidiyor. Konu hakkında cok arastırma yaptım, oyunun dosyalarını kontrol ettim sildim tekrar yükledim SFC /scannow gibi düzeltme işlemlerini de yaptım ancak oyun hala açılmıyor. Bu konuda yardımınızı talep ediyorum.
The Last of Us oyununu açarken CMD’de yazılar çıkması, oyunun doğru şekilde çalışmadığını gösterir. Bu sorunun birkaç olası nedeni...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
The Last of Us oyununu açarken CMD’de yazılar çıkması, oyunun doğru şekilde çalışmadığını gösterir. Bu sorunun birkaç olası nedeni olabilir:

• Oyunun uyumluluk modunda çalıştırılması gerekebilir. Bunu yapmak için, oyunun kısayoluna sağ tıklayın ve Özellikler seçeneğini seçin. Ardından, Uyumluluk sekmesine tıklayın ve Bu programı uyumluluk modunda çalıştır kutusunu işaretleyin. Uygun bir Windows sürümü seçin ve Tamam’a tıklayın. Oyunu tekrar başlatmayı deneyin.

• Oyunun güncel olup olmadığını kontrol edin. Bazen, oyunun yeni bir sürümü yayınlanabilir ve eski sürümle uyumsuz olabilir. Oyunu güncellemek için, Epic Games Launcher’ı açın ve Kütüphane sekmesine tıklayın. Oyunun üzerine gelin ve Güncelle seçeneğini seçin. Güncelleme tamamlandıktan sonra, oyunu tekrar başlatmayı deneyin.

• Oyunun gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun. The Last of Us oyunu, yüksek performans gerektiren bir oyundur ve bilgisayarınızın minimum veya önerilen sistem gereksinimlerini karşılaması gerekir. Bilgisayarınızın özelliklerini görmek için, Başlat menüsünü açın ve Ayarlar seçeneğini seçin. Ardından, Sistem sekmesine tıklayın ve Hakkında seçeneğini seçin. Bilgisayarınızın özelliklerini karşılaştırın ve gerekirse donanımınızı yükseltin.
Bu çözümlerden hiçbiri işe yaramazsa, oyunun destek ekibiyle iletişime geçmenizi öneririm.

Kişi Yorumladı
Çözüm