Neler yeni

Toplu Mail Gönderin. Madmimi ile Profesyonel Toplu Mail Gönderimi... (ücretsiz)

Ersin

Çaylak
Kullanıcı
Katılım
18 Ocak 2016
Mesajlar
98
Puanları
36
Credits
0
Merhaba,

Bir çok kişi kullanıyordur ama haberdar olmayanlar için Profesyonelce Toplu Mail göndermemizi sağlayan Madmimi den bahsetmek istiyorum.

Madmimi ye üye olarak hazırlamış olduğunuz görsel mail şablonunu gmail, hotmail, yahoo gibi mail hesaplarına spam kutusuna düşmeden ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

Madmimi toplu mail göndermemizi sağlayan bir şirkettir. Yani sıradan bir internet sitesi değildir.

Madmimi hesabınıza eklediğiniz 100 e-posta adresine istediğiniz kadar mail gönderebiliyorsunuz. Ama 100 değilde 100.000 kişiye toplu mail göndermek istiyorsanız ücretli paket almanız gerekiyor. (jotform şirketi gibi çalışmakta)

Göndermiş olduğunuz maillerin kaç tanesinin ulaştığını, kimlerin okuduğunu, kimleri okumadığını, kimlerin gereksiz olarak gördüğünü ve kimlerin bir daha mail almamak için sizi engellediğini görebilirsiniz. Hatta hazırladığınız maillerde linkler var ise bu linklere kimlerin tıkladığının raporunu da alabilmektesiniz.

Yeni üyelikte gönderilen maillerin spam kutusuna düştüğünü iddia eden bir arkadaşım için bir de video hazırladım. Bu videoda yeni üyelikten mail şablonu hazırlayıp göndermeye kadar olan süreç kaydedilmiştir.
 

Üst