Neler yeni

Trafik Kazasından Nasıl Tazminat Alınır

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,921
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Grup Merkez Hasar; sigorta kapsamında uğradığınız her türlü (Bedeni ve maddi zararlar)kayıp ve zararların tazmininde sizlere güvenilir, kaliteli ve en doğru hizmetleri sunmak amacıyla2006 yılında kurulmuştur. Grup Merkez Hasar ülkemizde bir ilke öncülük ederek sigorta kapsamındaki kayıp ve zararlarınızı telafi etmektedir. Profesyonel hasar yönetimi vetecrübeli danışman kadrosu ile Türkiye’de 77 ilde faaliyetlerine devam etmektedir.
logo-600x494.jpg

Çağdaş sigorta güvenliğini bir adım ileriye taşıyan Grup Merkez Hasar; Havayolu, Denizyolu, Karayolu ve her nerede olursa olsun sigortalı, sigortasız ve faili meçhul araçlar tarafından meydana gelen kazalarda oluşan vefat, daimi sakatlık veya yaralanmalarda tazminat, tedavi masrafları gibi kayıp ve zararlar sigorta şirketlerinden veya Güvence Hesabındanalınarak mağduriyet giderilmektedir. Ayrıca tazminat alınıncaya kadar hiçbir masraf talebinde bulunulmamaktadır.
Kurulduğumuz tarihten itibaren vatandaşlarımızın yıllardır devam eden ve adeta çözümsüzlüğe dönüşen sorunlarının çözümüne sunduğumuz katkılar insanlarımızın takdirini toplamıştır.
Grup Merkez Hasar ayrıca deprem, yangın, işyeri, mesleki mesuliyet, taşımacılık, ferdi kaza, ev ve iş yeri, tarım gibi sigorta türleri kapsamında ortaya çıkan zararların ortadan kaldırılması ve mümkün olan en kısa sürede hak sahiplerine ulaştırılması amacıyla her türlü hasar tasfiyesiişlemlerini yürütmektedir.
gruo-merkez-hasar-trafik.png

Tazminat taleplerinin gerçekleştirilmesi ise; Genel anlamda meydana gelen kazada yalnızcayaralanma var ise zaman aşımı süresi sekiz (8) yıl, vefat olması halinde on beş (15) yıl ve vefat ile birlikte yaralanma olmuş ise yine yaralananlar içinde on beş (15) yıllık zaman aşımı süresi uygulanmaktadır. Ancak bu konularda tarafımızdan bilgi almanız sizlerin yararına sonuçlar doğuracaktır.
Grup Merkez Hasar Vefat ve daimi sakatlık tazminat talepleri ile ilgili işlemleri kırk beş (45) gün içerisinde tamamlamaktadır.
Sigorta kapsamında karşılaştığınız her türlü sorunda Grup Merkez Hasar sizinle birlikte ve size bir telefon kadar yakındır.
Grup Merkez Hasar Hasar Yönetim ve Danışmanlık Hizmetleri öncelikle trafik kazalarındaçözüm üretir.
A D R E S : Ertan DEMİRCİ
Grup Merkez Hasar A.Ş. GMH Ankara Temsilcisi
Hasar Yönetimi ve Danışmanlık Hizmetleri 0 505 261 37 42
Meşrutiyet Caddesi Alibey Apartmanı No: 29/1 0 530 399 18 27
Kızılay/Çankaya/ANKARA 444 0 871
 

Üst