Neler Yeni

Ve Pereira suskunluğunu bozdu

ELFDaily 

#code
Yönetici

[FONT=pt_sansbold]Hoca, neden kötü futbol oynattın bize?
[/FONT]

Kötü mü oynamak. Başkan bile "Kötü oynadık" demedi. Şampiyonluğu neden kaybettiğimizi, Beşiktaş'ın nasıl şampiyon olduğunu, yöneticiler bile açıkladı. Braga'ya nasıl elendiğimizi hepiniz gördünüz.

[FONT=pt_sansbold]Van Persie sana ne yaptı da, ona kafayı taktın?
[/FONT]

Onunla neden sorunum olsun. Sakatlığı var. Üst üste maç oynayamaz. Sadece bizim değil kendi doktorlarının da bu konuda raporları var. Kendisine de bakmayınca ben ne yapayım? Ona hep şans verdim. O bu şansları nasıl değerlendirdi sen de biliyorsun!

[FONT=pt_sansbold]Fernandao nasıl bir futbolcu, güreşçi gibi olmuş...
[/FONT]

Sen onun kadar yemek yesen, obez olursun. Onun bir suçu yok, 20 yaşına kadar amatör yaşamış bir adamın Fenerbahçe'de profesyonel olmasını bekledik.

[FONT=pt_sansbold]Emenike ile bu iş yürür mü?
[/FONT]

Emenike'yi geçen sezon da gördüm. "İşimize yaramaz" dedim ve gönderdim. Dubai'de tutunamadı, İngiltere'de de 3 maç bile oynamadı. Sonra "Geri gelecek" dedi başkan. Ben de yine "İşimize yaramaz" deyince, başkan, "Bu adama göre sistem bul" dedi.

[FONT=pt_sansbold]3-5-2'yi nereden çıkardın?
[/FONT]

Başkan "Çift forvet oynayacaksın" diye tutturdu. Ozan oynayacak, Salih oynayacak dedi. Gelip bana, "Ozan'ı oynatsana, genç" diyordu. Bu sezon başlarken de, "Salih'i getirdim sana Roma'dan" dedi. Hadi 4-4-2 oynayalım... Oynayalım da bana Salih ve Ozan'lı bir orta saha kurun. Her maç kaç gol yeriz biliyor musun?

Son düzenleme:

Üst Alt