Neler Yeni

Windows 7 İndir ( Sorunsuz )

ELFDaily

Uzman
Yönetici

Windows 7 , Ultimate güncel SP1 sürümüdür . Kesinlikle orjinal ve türkçedir . Gönül rahatlığı ile indirip dvd’ye yazıp bilgisayarınıza format atabilirsiniz . Üzerinde en ufak bir oynama yapılmamış ve Microsoft’un %100 orjinal ürünüdür . Windows 7 işletim sistemi Microsoft firmasının en sevilen işletim sistemidir . Daha önce çıkan işletim sistemlerine göre daha çok sevilen Windows 7 , sonrasında çıkan Windows 8’e göre daha çok tutuluyor . Hem görsel hemde performans açısından gayet iyi olan Windows 7 kullanışlı olması ilede ön plana çıkıyor .Bilgisayarınıza format attıktan sonra tüm güncellemeleri sorunsuz şekilde yapabilirsiniz . Windows 7 işletim sisteminin 32 ve 64 bit sürümlerinin sistem gereksinimleri farklıdır . Bilgisayarınızdaki ram miktarı 4 gb ve üstü ise 64 bit , 4 gb altı ise 32 bit işletim sistemi kurmanız tavsiye edilir . Ayrıca 32 bit sürümü için bilgisayarınızda en az 1 gb ram olması gerekmektedir . %100 temiz ve sorunsuz olarak indirip kullanmaya başlayabilirsiniz .

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

Ekran Kartı : WDDM Sürücüsüne Sahip / Microsoft Direct X9
HDD : 32 Bit İçin (16 GB) / 64 Bit İçin (20 GB)
RAM : 32 Bit İçin (1 GB) / 64 Bit İçin (2 GB)
İşlemci : 1 GHz Veya Daha Hızlı İşlemci
Linki görebilmek için lütfen Giriş yap veya Üye ol.

Linki görebilmek için lütfen Giriş yap veya Üye ol.
Bu içeriği görmek için konuya cevap yazmalısınız daha sonra sayfayı yenileyin. Üye değilseniz buradan olabilirsiniz.

Son düzenleme:

Bobert

Bilgili
Yardımcı Yönetici

Gerçekten yararlı bir paylaşım olmuş teşekkürler.

Ersin

Stajyer
Kullanıcı

teşekkürler

KARINCA

Kullanıcı

Çok teşekkür ederim

Genel Sohbet Odası
Yardım Kullanıcılar
Foruma kayıt olmadan sohbet etmek için /nick burayaisim yazın kullanıcı adınızı oluşturduktan sonra sohbete başlayabilirsiniz.
  • Forum Botu:
    Oda temizlendi!
  • ELF BOT:
    ELFMASTER üyelik alımları başladı. Hemen başvurmak için arama çubuğuna elfmaster yazın çıkacaktır!
    ELF BOT: ELFMASTER üyelik alımları başladı. Hemen başvurmak için arama çubuğuna elfmaster yazın çıkacaktır!