Neler yeni

[YENİLENDİ]1453 Orjinal Server Files Fire Drake [Server FİLES]

Jetain

Uzman Üye
Kullanıcı
Kredi
1
Evet Arkadaşlar Yoğun İstek Üzerine Arşivimde Mevcut Olan Koray Arkaşımızın Bi aralar Üzerinde çalıstıgı Ve Geliştirdigi 1453 Server filesleri Merak eden veya İsteyen Çok Oldugu İçin Uploand Ettim ;Öncelikle Belirtmek İsterimki Orji 1453 server Fileslerdir Filesleri Merak eden arkadaşlar Sorunsuzca giriş yapabılır Bilgisi var ise az cok Test edebılırler filesleri.Nasıl nasıl nasıl Diye mesaj atmayın Uzun süredir Ugrasmıyorum Ve cidden Yeterli bilgisi olmayan Arkadaslar Bu fileslerle Boşuna zamanını Harcamasın Ama inanıyorumkı bu dosyalrın uzerınden 1 yıl Gecti paylaştıgımda Bu filesleri Geliştirebılcek Arkadaşlar olacaktır Onların Başarılarını Simdiden Tebrik ederim.Yarım kalmış Bir çalısmaydı umarım devamını getırırler.Bütün Dosyalar ALINTIDIR

Dosyanın İçinde
Client Dosyaları
Server Filesler
OTO ODBC Mevcuttur​

elfdailyindirmelinkleri.png
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için konuya cevap yazmalı yada beğenmelisiniz. Üye değilseniz buradan olabilirsiniz.
Arkadaşlar Resim atmak ısterdım ama malasef elımde mevcut degıl SERVER FİLESLER SQL 2000 de Verimli şekilde çalışmıtır Digerlerinde Test etme Fırsatım olmadı

LÜTFEN v*rüs kontrolünden Gecirin Sorumluluk Sahibi degilim​

Moderatör tarafında düzenlendi: