Neler yeni

Yüzdeki Benler Nasıl Geçer? - Nasıl Temizlenir? Kolay Yöntemi Nedir?

ELFDaily 

#code
Yönetici
Ticaret
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
1,920
Çözümler
1
Puanları
216
Konum
Bursa
Credits
0
Yüzdeki Benler Nasıl Geçer? - Nasıl Temizlenir? Kolay Yöntemi Nedir?

Başlıktanda belli olduğu gibi benleri vicuttan kısa sürede silip süpürmeye birebir tüyolar veriyorum.

Makalemizi baştan sona iyice okuyun....

Y%C3%BCzdeki-benler.jpg


Bir tutam kişniş'i iyice öğüterek benlerin üzerine uygulayın. Aniden çıkan benlere bitkisel çözüm olan kişniş masajı ile birkaç günde benlerden kurtulmak mümkün.

Bir miktar Keten tohumunu Ezerek keten yağıyla karıştırın. Bu karışımın içine bir çay kaşığı kadar bal ilave edin. Hazırladığınız bu karışımı hergün Ben üzerine sürün. Benlere doğal çözüm kalıcı ve inatçı kahverengi benleri yok etme amacıyla kullanın.


Bir sarımsak tanesini ezin ve ben üstüne koyun. Ardından bir kapatıcı ile üzerine kapatın ve bekleyin. Daha sonra yüzünüzü guzelce durulayın.
Dikkat : Bu tedavi yöntemlerini kullanan bazı insanlarda cilt tahrişi olabilir. Bu yüzden hassas cilde sahip olanların kullanmaması veya doktor kontrolunde kullanmaları uygun olacaktır.

cilt-benleri.jpgYüzdeki benler nasıl yok edilir?


Karahindiba kökü, yüzdeki lekeler ve ben lerden kurtulma için uygulanan en eski ve en iyi doğal bitkisel çözümlerden birisidir. Evde yapılan bu bitkisel benlerden kurtulmanın doğal yolları ile benlerden kurtulmanın yolu pekala mümkün olacaktır.


Şimdi yapacağınız leke merhemi için Karahindiba kökü'ne ihtiyaç duyacaksınız. bu kökü iyice ezerek yoğurda karıştırın ve ben şikayeti olan cilt bölgesine uygulayın. Günde 3 kez uygulanacak karahindiba kökü kürü ile zamanla ben izlerinin aldırılması gibi bir etki oluşturduğunu göreceksiniz.

fft99_mf5104802.Jpeg

 

Emir

Stajyer
VIP Üye
Katılım
25 Ara 2015
Mesajlar
269
Puanları
61
Credits
0
bendede çok ben var ya
 
Kişi Yorumladı

Üst