Neler yeni

Çözüldü GTA 4 grafik ayarları Max 20 MB'a kadar destekliyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
GTA 4 grafik ayarları Max 20 MB'a kadar destekliyor GTA'nın bütün oyunlarını bitirdim. Bugün de GTA 4'ü indirimde görünce onu da bitirmek icin aldım fakat grafikler değişmedi. Onu internetten hallettim fakat simdi ise değişiyor fakat 20 MBtan fazla desteklemiyor. Oyuna girince ise giriş ekranında karakterler gözükürken siyah ekran çıkıyor girmiyor. Yardım edebilir misiniz?

Adsız.png

Çözüm
GTA 4 grafik ayarları Max 20 MB'a kadar destekliyor GTA'nın bütün oyunlarını bitirdim. Bugün de GTA 4'ü indirimde görünce onu da bitirmek icin aldım fakat grafikler değişmedi. Onu internetten hallettim fakat simdi ise değişiyor fakat 20 MBtan fazla desteklemiyor. Oyuna girince ise giriş ekranında karakterler gözükürken siyah ekran çıkıyor girmiyor. Yardım edebilir misiniz?

Adsız.png

GTA 4’te yaşadığınız grafik ayarları ve siyah ekran sorunu oldukça yaygın bir problem. Bu sorun genellikle oyunun eski sürümüyle ve bazı modern donanımlarla uyumsuzluktan kaynaklanır. İşte bu sorunu çözmek için deneyebileceğiniz bazı adımlar:

• Grafik Ayarlarını Manuel Olarak...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

Adsız.png

GTA 4’te yaşadığınız grafik ayarları ve siyah ekran sorunu oldukça yaygın bir problem. Bu sorun genellikle oyunun eski sürümüyle ve bazı modern donanımlarla uyumsuzluktan kaynaklanır. İşte bu sorunu çözmek için deneyebileceğiniz bazı adımlar:

• Grafik Ayarlarını Manuel Olarak Değiştirin: Oyunun kurulum dizininde commandline.txt adında bir dosya oluşturun ve içine -availablevidmem 20.0 gibi komutlar ekleyerek video belleğini manuel olarak artırın.
  • Yönetici Olarak Çalıştırın: Oyunu sağ tıklayarak ‘Yönetici olarak çalıştır’ seçeneğini seçin. Bu, bazı izin sorunlarını çözebilir.
  • Uyumluluk Modunda Çalıştırın: Oyunun kısayoluna sağ tıklayarak ‘Özellikler’ menüsünden ‘Uyumluluk’ sekmesine gidin ve eski bir Windows sürümü için uyumluluk modunu etkinleştirin.
  • Grafik Sürücülerini Güncelleyin: Grafik kartınızın en son sürücülerini yüklediğinizden emin olun.
  • Oyun Dosyalarını Doğrulayın: Eğer oyunu Steam gibi bir platform üzerinden aldıysanız, oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrulama seçeneğini kullanın.

Kişi Yorumladı
Çözüm