Neler yeni

100061 Hatası yardım!

qalatas05

Kullanıcı
Kredi
6
Arkadaşlar server’ı kuruyorum ini dosyalarınıda sorunsuz ayarladığımı düşünüyorum ama 10061 hatası alıyorum nerde yanlış yapıyor olabilirim yardım edermisiniz

qalatas05

Kullanıcı
Kredi
6
arkadaslar yardim edebilecek yokmu herşeyi ayarlıyorum ama 100061 hatası alıyorum server seçerken

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Arkadaşlar server’ı kuruyorum ini dosyalarınıda sorunsuz ayarladığımı düşünüyorum ama 10061 hatası alıyorum nerde yanlış yapıyor olabilirim yardım edermisiniz

Knight Online 10061 Hatası​

Knight Online 10061 hatası server dosyalarının yanlış kodlanmasından kaynaklanan bir hatadır.

Bilgisayardaki kurulmuş firewall dosyaları ya da -varsa- virüsler bu hataya sebebiyet vermektedir. Oyun bu hatayı verdiğinde oyun açılmaz. Hatanın çözülmesi gerekir.

10061 Hatası Çözüm Yolları​

Knight Online 10061 hatası, server dosyalarındaki kodların yeniden ve doğru şekilde yazılmasıyla çözülebilir. Kodlar doğru şekilde yazılmasına rağmen oyun aynı hatayı tekrar veriyorsa bilgisayar tabanlı lisans problemi olabilir. Bu durumda kontrol edilmesi gerekenler:

• Bilgisayar IP adresi
  • v*rüs taraması
  • Firewall dosyalarının temizlenmesi
Bunlar yapılıp kodlar doğru şekilde server dosyalarına yazıldıktan sonra oyun hatasız çalışacaktır. Knight Online oyuncuları, oyunda oluşan tüm hatalar için çözüm programları oluşturmuştur. O programlardan birini indirerek de çözüme ulaşılabilir.

Tüm bunlara rağmen oyun çalışmıyorsa; Knight Online oyunu bilgisayar için fazla ağır gelmiş demektir.

Böyle bir durumda ise kullanıcı, bilgisayarının tüm genel ve teknik özelliklerini ve Knight Online için gereken sistem özelliklerini kontrol edip oyunun kurulumunu sağlamalıdır.

Kurulumu sağlayan kullanıcılar server belirleyerek oyuna giriş yapabilirler.

Kişi Yorumladı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

2 Seçenek olarak zirve sunucumun paylaşmış olduğu v*rüs temizleme programı

ZirveSunucum Information şirketi tarafından paylaşılan bu program HOSTS dosyasını virüsten temizler.

1-> Aktif tüm uygulamaları kapatın, güvenlik yazılımınızı devre dışı bırakın.
2-> Rsthosts_2.0.exe adlı dosyayı sağ tıklayıp yönetici olarak çalıştırın.
3-> Program açıldığında Restaurer adlı yazıya tıklayıp daha sonrasında programı kapatarak oyuna girin.

Alttaki linkten indirebilirsiniz

Gizli içeriği görüntüleme özelliği kayıtlı kullanıcılar için mevcuttur!

Kişi Yorumladı

humanorck08

Kullanıcı
Kredi
2

ZirveSunucum Information şirketi tarafından paylaşılan bu program HOSTS dosyasını virüsten temizler.

3-> Program açıldığında Restaurer adlı yazıya tıklayıp daha sonrasında programı kapatarak oyuna girin.

[Gizli içerik]
fgdfgdf

Kişi Yorumladı

Saints

Kullanıcı
Kredi
18

[Gizli içerik]
Deneyeceğim.

Kişi Yorumladı