Neler yeni

1299 Farm + Ardream pk Karışımı ! Etkinlikleri Test etmek İçin Adam Aranıyor.

talat1232

Kullanıcı
Katılım
1 Ara 2016
Mesajlar
37
Puanları
16
Kredi
0
Merhabalar ,
Server editleme aşamasındadır bir kaç oyuncuya ihtiyacım var etkinlikleri test etmek için vakit ayırabilecek kişiler varsa bekliyorum şimdiden teşekkürler.


Kısaca Server özellikleri

Db i kısaca anlatmak gerekirse Serverde oyun içi npcden job değiştirme , ırk değiştirme , cash kırdırma , premium kırdırma , nick değiştirme ve kanat kırdırma eklidir..

Başlangıc item npcsi eklidir her joba göre item vermektedir..

Server farm + ardream pk olarak düzenlenmiştir..10k para ile başlanmaktadır her 5dk online olduğunuzda 1m para vermektedir. Ardreamda Her killde Juriad Jewel Box vermektedir..

Başlangıc +8 Armor Silah ve +0 Takı set ile başlanılır.. Takılara +3 e kadar upgrade açıktır - Takı dropları Accessory Box (chaos stone bosslarından ve Jr de Deva'dan çıkar) ve Juriad Jewel Box(Etkinlikler ve Ardream pk da kazanılır.) üzerine kuruludur..Takı +3 e kadar %45 Şansı vardır ve 200m para istemektedir basarken ( paranın değeri olması için). Trina Pusdan kaldırılıp npc'e eklenmiştir 385m değiştirilebilir..

Ardream Busscu Slotu Mevcuttur tek başına veya topluca bus bes kasılabilir.. %30 Bus bes atmaktadır..
Ayrıca BUSSCU Canavarında görev mevcuttur her 200 tane kestiğinizde 20 adet Juriad Jewel Box vermektedir ( değiştirilebilir.)

Chaos stone bosslarına ek olarak +0 basılabilir takılar , 3 Günlük War Premium + 100kc ve 200HP Kanat Eklenmiştir...

Ardreamda Premiumlulara Özel Npc Mevcuttur 20M Karşılığında Hera Sc - 2K BUFF - 350 AC Alınabilir.20m karşılığında direk sc i basılı halde alırsınız invertorynize sc gelmez direk chara sc basılır.. 30Dakikalık.

PUS SORUNSUZDUR..OYUN İÇİ NPCDEN RANK SİSTEMİ MEVCUTTUR.

Server Bilgileri : 185.160.30.14 1299 Client ile girebilirsiniz.. Versionu 1299 yapın patch atar. 

Benzer konular


Üst