Neler yeni

1299 LIGHT MAGE KITLEMESI HAKKINDA

sinto06

Kullanıcı
Kredi
101
Arkadaşlar light mage skillerinin hiçbiri kilitlemiyor. İnternette araştırdım success rate zaten 100. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?
Magic tableda targeteffectleri 313 olarak göstermiş fakat bu effectlere nerden ulaşabilirim bulamadım.

Son düzenleme:

Ahmet

Paylaşımcı Üye
Kullanıcı
Kredi
12
Arkadaşlar light mage skillerinin hiçbiri kilitlemiyor. İnternette araştırdım success rate zaten 100. Bu konuda yardımcı olabilecek var mı ?
Magic tableda targeteffectleri 313 olarak göstermiş fakat bu effectlere nerden ulaşabilirim bulamadım.

aga bi mage dbden o tableleri çekebilirsin kendi databasenden silmen gerekecek (önce yedek alın) bu şekilde tertemiz gerçekleştirirsiniz ama sorun başka bişeyden kaynaklanmıyorsa büyük ihtimal tabledendir bazen yazılı değerler yazıldığı gibi dbde işlemiyor ben genelde öyle çözerdim skill sorunlarını veya internette mage skil kodları var tekrar gir dbye atack falan değişiyor fakat kilitleme olayı düzelebilir.

Kişi Yorumladı

sinto06

Kullanıcı
Kredi
101
sql 2014de bildiğiniz skilleri çalışan bir db varsa paylaşabilirseniz sevinirim. Db çöp olsa bile önemli değil sadace light skilleri çalışması yeterli
homeko tarzı olması lazım ama

Kişi Yorumladı