Neler yeni

Çözüldü 1453 Fire Drake Oto Exp Kaldırma

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.
Versiyon
1453

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
arkadaşlar 1453 fire drakede 2. lvlden itibaren oto exp veriyor bir eksiye düşüyor bir artıya onu iptal etmek istiyorum 80 lvl kadar her worm kestiğinde lvl atlıyor prosüdürde aşagıdaki kodu sildim başlangıç itemi vermiyor ama hala oto exp veriyor anlayan bir arkadaş nasıl iptal edebileceğimi söylerse çok minnettar kalırım şimdiden teşekkürler

EXEC GIVE_BEGINNER_ITEM @strCharID

Çözüm
arkadaşlar 1453 fire drakede 2. lvlden itibaren oto exp veriyor bir eksiye düşüyor bir artıya onu iptal etmek istiyorum 80 lvl kadar her worm kestiğinde lvl atlıyor prosüdürde aşagıdaki kodu sildim başlangıç itemi vermiyor ama hala oto exp veriyor anlayan bir arkadaş nasıl iptal edebileceğimi söylerse çok minnettar kalırım şimdiden teşekkürler

GIVE_AUTO_LEVEL prosedürü varsa bunu silin önce yedek almayı unutmayın

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

GIVE_AUTO_LEVEL prosedürü varsa bunu silin önce yedek almayı unutmayın

2 Comments
J
juni44 yorumladı
k_monster da sıkıntı var exp oranlarıyla oynanmış mobların yeni baktımda

delitay
delitay  yorumladı
eyvallah sagolasın yarın o tablolerı da değiştirip bir bakayım ustam olabilir o aklıma hiç gelmemişti teşekkürler

Çözüm

delitay 

Usta Üye
Moderatör
Kredi
20
Hay Allah razı olsun kardeşim senden bir haftadır uğraşıyordum kodlarla hiç aklıma gelmemişti sorunun monsterle alakalı olduğu ne kadar site var ise hepsine yazdım kimse bilememişti ayrıca adminim sana da ayrıca teşekkür ederim sorun hallolmuştur sağolasınız

Kişi Yorumladı