Neler yeni

1890 Font (Yazı Tipi) Değiştirilmiş EXE

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Merhaba Arkadaşlar Exe Font(Yazı Tipi) Değiştirdim Böylelikle Oyuna Daha İyi Bir Görsellik Kattığımı Fark Ettim Sizcede Öyle Olurmu Bilemem. İçerisinde Toplam 7 Tane Exe Bulunmaktadır Farklı Font'larda. TTF. Uzantılı Dosyalara Sağ Tıklayıp Yükle Demeniz Gerekmektedir.Lafı Fazla Uzatmadan Paylaşıma Geçeyim.

ux12y.jpg

Wanteden Alıntıdır...

Gizli içerik
Bu içeriği görmek için konuya cevap yazmalısınız. Üye değilseniz buradan olabilirsiniz.

balmainburberry

Kullanıcı
Kredi
0
Merhaba Arkadaşlar Exe Font(Yazı Tipi) Değiştirdim Böylelikle Oyuna Daha İyi Bir Görsellik Kattığımı Fark Ettim Sizcede Öyle Olurmu Bilemem. İçerisinde Toplam 7 Tane Exe Bulunmaktadır Farklı Font'larda. TTF. Uzantılı Dosyalara Sağ Tıklayıp Yükle Demeniz Gerekmektedir.Lafı Fazla Uzatmadan Paylaşıma Geçeyim.

ux12y.jpg

Wanteden Alıntıdır...

[Gizli içerik]
Eline sağlık kekeeeeeee

Kişi Yorumladı

yawruaslann

Kullanıcı
Kredi
1

ux12y.jpg

Wanteden Alıntıdır...

[Gizli içerik]
tytyty

Kişi Yorumladı