Neler yeni

18xx,19xx,2xxx PUS GELİYOR !! (ELFDaily) ÖZEL!

Jetain

Uzman Üye
Kullanıcı
Kredi
1
Exe editlemeye gerek Kalmadan Power up store vereceğim sizlere ilk defa sizlere özel..
İçerisinden linkleri editlemek kalacak Gerekli bilgileri veremediğim için üzgünüm En yakın süreç içerisinde Bu konu başlığında belirteceğim..

Usko ile Birebir!.. Artık herkes Pus yapabilecek.Gerekli Programlar Swf Editör.
Link ekleyeceğim zaman Herşeyi Detaylı bir şekilde Yazacağım beklemede kalın arkadaşlar.

pus.jpg

Son düzenleme:

zirvesunucum 

Kurumsal Üye
Kredi
0
Kolay gelsin girişimci genç, FD Deki swfleri ayar çekip logine ayarlatmışsın ama. SWF'ler o knightonlineworld.com'a bağlı olan web sitelerinden eskiden bir linke bağlıymış ve o linkde veritabanından cekip swfye aktarmışlar. Nasıl çekmeyi düşünüyorsun veritabanını :D

Kişi Yorumladı

Jetain

Uzman Üye
Kullanıcı
Kredi
1
Paylaşım yaptığımda Bunuda göstereceğim şuanda askere gideceğim için forumla pek ilgilenemedim.Yanlız Sana şöyle söyliyim.1-2 Server yöneticisinden destek aldım tabiki.Paylaştığımda ağzınız açık kaldığında hiç şaşmayın.Çok biliyor iseniz yapında görelim :)

Şunlarıda söylemek isterim yukarıdaki Konuda Swf indirin dedim.Swf editör ne işe yarar ?
Swf editör pusta satış yaptığınız itemleri değiştirmeye yarar mesela örneğin Pusta name change scroll NCS satmak istiyorsunuz swf editör ile oradaki resmi değiştirebilirsiniz.
Peki Bunun Kc fiyatını nasıl ayarlarız?
İşte burada Asp devreye giriyor Asp bilgin var ise kolaylıkla yaparsın.Kaç Kc istediği ise Databaseden ayarlanır.
Table numarası 1 , İtem num yani item kodu, İtem ismi , Kaç kc istediği gibi yana doğru uzayan Table 'dir.
Hangi Table 'e uyarlanacak ise Örneğin 'PUS_CASH' Adlı table
Buradan itemin kaça satılacağını ayarlarsınız.

Yönlendirme ise ASP 'e bağlıdır Panelinize gerekli HTML 'leri atarsınız O htmlleri yönlendirmek için asp bilginiz olması gerek LoadArea 'ı asp ile açarsınız ve gerekli Yönlendirme yerlerini kendi panelinizin link'ine göre düzenlersiniz.
Peki database bunları nasıl görecek.. Sourceye Paylaşımı düzenlerken Bu kodlarıda detaylı bir şekilde aktaracağım.

Daha detaylı bilgi için özel mesaj atabilirsiniz..

İyi Günler dileriz.

Son düzenleme:
Kişi Yorumladı

AjanH

Kullanıcı
Kredi
0
Kardeşim Swf Editörle O Kadar Kapsamlı Birşey yapacağını Pek düşünmüyorum Bu 1.'si Zaten Asp.net ile yazılan puslar'ın çalınma olsağılı HTML PHP'ye göre çok düşüktür yani Swf Editorle Yapılan Editlenen pustan bi Hayır Gelmez :D :D :D Onun Asp.net'teki kodlamaylada Bir Alakası Yok Asp'neti Nerden Çıkardın ? Ada Commonsotreyi LoadAreayı Koymuş onun Asp.net'le bir alakası yok Zaten hadi neyse ben bişey demiyorum paylaşta Görelim :)

Kişi Yorumladı

Darkness

Kullanıcı
Kredi
6
Hadi görelim bakalım şu izne geldiginde Pus olayını :)

Kişi Yorumladı

neocem033

Kullanıcı
Kredi
0
Exe editlemeye gerek Kalmadan Power up store vereceğim sizlere ilk defa sizlere özel..
İçerisinden linkleri editlemek kalacak Gerekli bilgileri veremediğim için üzgünüm En yakın süreç içerisinde Bu konu başlığında belirteceğim..

Usko ile Birebir!.. Artık herkes Pus yapabilecek.Gerekli Programlar Swf Editör.
Link ekleyeceğim zaman Herşeyi Detaylı bir şekilde Yazacağım beklemede kalın arkadaşlar.

pus.jpg
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kişi Yorumladı