Neler Yeni

1960 CZ PK ( Mage ve Melee ) Teamlar!! 01.02.2016 Pazartesi SAAT:18:00 'DA ONLİNE!

Biteko

Kullanıcı
Mage ve Melee Team Dikkatine

Bu Private server eglence amacli kurulmustur hic maddi cikar beklentisi kesinlikle yoktur Paranız cebinizde kalıcağı ve Mage ve Melee team'ın serverda rahatlıkla yerini alması için ideal bir serverdır..


Çoğu Private Serverında olduğu gibi bu serverdada Çeşitli Savaşlar vardır. Gemi , Lunar ve CSW gibi çeşitli savaşlar mevcuttur.Ayrıca 69 Olduğu üzere Cz gidişlidir ve bowl bölgesinde Chaos Stone Boss taşı mevcuttur.Server Özellikleri
KOXP - DUPE - TBL - LAG - Hepsi FİX tamamen sorunsuz..
Lunar War
Snow War
Gemi Savaşı
CSW Savaşı
Bowlx Event
Death Match
Hera Scroll
Özel hazırladığımız Başlangıç itemleri (Oyun düzenini sağlayacak) ve Towndaki Npc'den temin edebilirsiniz. Npc ismi Biteko [Itemler]' diye belirtildi. Hemen yan tarafında ise Pus npcsi bulunmaktadır.İçerisinde bahamut set pathos kanat ibex hera vb. Pus itemleri bulunmaktadır.

Panelden ve Facebook adresimizden Link Temin edilmiştir! Ayrıca 1960 Client olanlar Panelimizdeki Patch 'i indirerek Oyuna girmeleri zorunludur.Eğer Clientiniz yok ise Panelimizdeki Client Download 'dan indirebilirsiniz.PANEL: 5.39.20.167Usko efectler aktif edilmiştir


FACEBOOK:
Biteko Panel


Facebook üzerinden bizi Takip edebilirsiniz Detaylı Bilgi için Facebook ve TeamSpeak'dan danışabilir Özel mesaj ile Server hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.Ayrıca Panelimizden Clienti indirebilirsiniz.


İyi Günler Sağlıcakla kalın. (BITEKO GAMING EKİBİ)
 
Moderatörün son düzenlenenleri:

JateiN

Stajyer
Y. Yönetim
Server gerçekten çok çok iyi arkadaşlar.En yakın süre zarfı içerisinde açılacaktır.
 
Kişi Yorumladı

JateiN

Stajyer
Y. Yönetim
Server 23.01.2016 'da açılıyor!! Gerekli bilgileri facebook üzerinden veya panel üzerinden ulaşabilirsiniz.
 
Kişi Yorumladı

Üst