Neler yeni

24xx Server 10061 ve 15001 Port Hatası.

Saints

Kullanıcı
Kredi
18
Merhabalar arkadaşlar,
Dün ev internetimi statik ip tanımlattım ve portları açtım fakat 15001 hatası alıyorum GameServer.exe açtığımda.
Bununla birlikte oyuna girdiğimde ise 10061 hatası almaktayım bu konuda yardımcı olabilir misiniz?.
Uzakmasaüstü bağlantısı verebilirim.

mn43hha.png

Şimdiden teşekkürler.. <3

Saints

Kullanıcı
Kredi
18
Yardımcı olabilecek birisi var mıdır?

Kişi Yorumladı

Emir

Usta Üye
VIP Üye
Kredi
0
Merhabalar arkadaşlar,
Dün ev internetimi statik ip tanımlattım ve portları açtım fakat 15001 hatası alıyorum GameServer.exe açtığımda.
Bununla birlikte oyuna girdiğimde ise 10061 hatası almaktayım bu konuda yardımcı olabilir misiniz?.
Uzakmasaüstü bağlantısı verebilirim.

mn43hha.png

Şimdiden teşekkürler.. <3
hangi server filesleri kullanıyorsunuz
eğer fileslerdeki exeler sabit ip adresinize göre editlenmediyse verebilir bu hatayı

Kişi Yorumladı

Saints

Kullanıcı
Kredi
18
hangi server filesleri kullanıyorsunuz
eğer fileslerdeki exeler sabit ip adresinize göre editlenmediyse verebilir bu hatayı
ArmyGuard'ın Klasörlerini ve Veritabanını kullanıyorum.
Login Server, GameServer ve ArmyGuard.dll Server IP'sine göre düzenlendi.
KnightOnline.exe normal zaten ip eklenmiyor diye biliyorum, Bu konuda bi bağlantı sağlasanız bir kaç dakikanızı ayırabilir misiniz?

Kişi Yorumladı

Saints

Kullanıcı
Kredi
18
Kişi Yorumladı

muro0151

Kullanıcı
Kredi
0
armyguard dll yerine kingacs nin hook sistemini kullanın sorunsuz girersnz

1 Kişi Yorumladı
Saints
Saints yorumladı
Denedim olmuyor, Port ile alakalı bir problem var. Modem üzerinden açtığım Port kapalı görünüyor, bu Konu hakkında bilgin var mı? Güvenlik Duvarı Kapalı ve v*rüs Programı yoktur başka ne engelleyebilir bu portu ki 80 ve diğer portlar aktif görünüyor.

Saints

Kullanıcı
Kredi
18
Aynı sorun devam etmekte.. :(

15001 Modem'den açılan port ile ilgili bir sıkıntı var.

Kişi Yorumladı

Jetain

Uzman Üye
Kullanıcı
Kredi
1
Hocam tek sorun odbcdir. Odbclerinizi hem 32 bit hemde 64 bit açtğınızdan emin olun.
Windows32 deki odbc.exe ile birde winwow64 klasörü içindeki odbc.exe ile açmayı deneyin muhtemelen olacaktır.
veritabanı ismini yazdıktan sonra "Sql Server" bunu seçin olmaz ise "Sql Server native 11" gibii yazı olacak 2sinden biri olacaktır. yapamazsanız özel mesaj atabilirisiniz.

Şunu unutmayın. 10061 hatası ini hatasıdır. inilerinizi kontrol edin ki yeni server fileslerde inilerde olmuyor bildiğiniz üzere database'de game_server_list diye tablolar olacak oralara bakın oradaki ipleri kendi ipniz ile değiştirirseniz 10061 almazsınız oyun içi 10060 verirse porttur.
15001 verirse odbc açık değildir.

Kişi Yorumladı