Neler yeni
ELFDaily ekibi olarak her ay aranızdan 1 kişiye ücretsiz 1 aylık knight online server hediye etmek istiyoruz. Etkinliğin detaylarını whatsapp kanalına katılarak öğrenebilirsiniz. Whatsapp Kanalımıza Katılmak İçin Buraya Tıklayın

Apex Legends Mobil Oyuncuları Artık Loba'yı Sınırlı Bir Süre İçin Ücretsiz Oynayabilir

Apex Legends Mobil Sezon 2.5: Hyperbeat , Respawn'ın mobil nişancı oyununa , oyunculara katılım için ücretsiz ödüller veren çok sayıda oyun içi etkinlik de dahil olmak üzere birçok yeni içerik getirdi. Ancak bugün, çoğu etkinliğin bağlı kalma eğiliminde olduğu olağan "tam meydan okuma, ganimet elde et" formülünden sıyrılan yeni bir etkinlik başladı. Bu etkinliğin bir adı bile yok ve ödüller söz konusu olduğunda, oyun oynamak yok - etkinlik sona erdiğinde "ödülünüzü" iade etmeniz gerekecek. Bununla birlikte, oyunculara özel bir şey yapmaları için benzersiz, ücretsiz (geçici de olsa) bir fırsat sunar: Loba'yı satın almak zorunda kalmadan oynayın.

Geçen sezondan, oyuncuların Fade'i satın almadan geçici bir test sürüşü yapmasına izin veren bir etkinliğe benzer şekilde , bu etkinlik oyunculara 750 Sendika Altını (yaklaşık 7,50 ABD Doları) harcamak zorunda kalmadan Loba'yı bir tur atmak için iki gün verir. doğrudan karakterin kilidini açmak veya onu önceki sezonlardan kalan herhangi bir Efsane Parçası ile satın almak için gereklidir. Loba'yı denemek için can atıyor ama parayı harcamakta tereddüt ediyorsanız, şimdi sinsi mücevher hırsızını tanımak ve yeteneklerine yakından bakmak için mükemmel bir fırsat .


İlk olarak Sezon 1.5: Cold Snap güncellemesi ile birlikte mobil oyunda kullanıma sunulan Loba'nın beceri seti, onu her ganimet goblinin rüyası haline getiriyor ve Kara Borsa yeteneği de onu Apex ile uğraşacak sabrı olmayan oyuncular için inanılmaz derecede değerli bir karakter haline getiriyor. Mobile'ın biraz hantal yağma sistemi. Taktiksel Jump Drive'ın ek hareketliliği ile Loba, birçok durumda kullanışlı olan çok yönlü bir efsanedir, bu yüzden ücretsiz deneme süresi sona ermeden önce onu kendiniz denediğinizden emin olun.

Apex Legends Mobile'da Loba olarak ücretsiz oynamak için uygulamayı açın ve "Git!" Oyunu ilk başlattığınızda görünecek etkinliğe ilişkin açılır reklamda. Ardından ana lobi ekranından "Oynat" düğmesini seçin ve ilk maçınıza yükleyin. Loba'nın yeteneklerini atış poligonunda da test edebilirsiniz - ama oyalanma, çünkü Loba sadece 14 Eylül'e kadar ücretsiz oynanabilecek.

Apex Legends Mobile , Android ve iOS cihazlarda indirilebilir.
 

Üst