Neler yeni

Assassin's Creed Mirage Ön Siparişleri Hazır

8ox602v.jfif


Assassin's Creed Mirage nihayet Ubisoft Forward 2022'de ortaya çıktı ve seriyi 2023'te köklerine geri götürmeyi umuyor. Assassin's Brotherhood ve son girişlerin aksine, görünürde dallanma beceri ağacı veya çeşitli diyalog seçenekleri yok. Yoğun deneyim, uzun zamandır hayranların ilgisini çekecek ve Assassin's Creed Mirage için ön siparişlerin artık yayında olduğunu bilmekten memnun olacaksınız - ve erken bir kopya rezerve edenler için biraz bonus içerik bile var.

Assassin's Creed Mirage, PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X|S, Xbox One ve PC'de lansman sırasında mevcut olacak. Ön sipariş verilebilecek üç sürüm vardır: Standard (50$), Deluxe (60$) ve Collector's (150$). Assassin's Creed Mirage , çıkış gününde Ubisoft+ aboneleri için ücretsiz olarak oynanabilecek . Abonelik hizmetini beğenip beğenmediğinizi görmek için Ubisoft+'ı 10 Ekim'e kadar ücretsiz deneyebilirsiniz .

Assassin's Creed Mirage Ön Sipariş Bonusları​

Assassin's Creed Mirage'ın bir kopyasını önceden sipariş edin ve Forty Thieves yan görevine erişim kazanın. Bu içeriğin ne kadar süreceği (veya hangi hikaye dizisini izleyeceği) tam olarak belli değil, ancak AC hayranlarının ellerinden gelen her türlü bilgiyi kazmak isteyeceklerine şüphe yok. Perakendeciye özel bonuslar henüz açıklanmadı, bu nedenle daha fazla ayrıntı için önümüzdeki haftalarda bizi izlemeye devam edin.

 

Üst