Neler yeni

Battlefield Mobile, Play Store’a uğradı: İşte ilk görüntüler!

CreamLysia

Paylaşımcı Üye
Kullanıcı
Katılım
21 Ocak 2016
Mesajlar
45
Puanları
110
Kredi
2
battlefield-mobile-play-store-ugradi-iste-ilk-goruntuler.jpg

Electronic Arts (EA), Battlefield Mobile için test aşamasını resmen başlattı. Oyunu Endonezya ve Filipinler’de sınırlı sayıda kullanıcının erişimine açtı. Sonbahar aylarında daha fazla ülkeyi dahil edeceğini açıklayan EA, ön kayıtların
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.
belirtti. Hangi cihazları desteklediğini de detaylandırdı.

EA’nin açıklamasına göre, her ön kayıt yaptıran Battlefield Mobile oyununa erişemeyecek. Kayıt sınırı olması nedeniyle yalnızca seçkin kullanıcılar test sürecine katılacaklar. Ayrıca oynamak için internet bağlantısı da zorunlu olacak, yani çevrimdışını maalesef desteklemeyecek.​

Battlefield Mobile oynaması ücretsiz olacak

Electronic Arts, Battlefield Mobile’ın ücretsiz olarak oynanabileceğini açıkladı. Mobile özgü Battle Pass’ler, kozmetik öğeler ve ek materyaller olacağının altını çizdi. Geliştirilme aşamasının devam ettiğini vurgulayan yapım şirketi, beta sürecinin Android 7.0 ve üzeri akıllı telefonlarda çalışacağını aktardı. Ayrıca oyunun her cihazla optimize edilmediğini de kaydeden EA, nihai sürüm yayınlandığında desteklenen model sayısının daha fazla olacağının müjdesini verdi.
battlefield-mobile-play-store-ugradi-iste-ilk-goruntuler-1.jpg

Battlefield Mobile ilk etapta Kapalıçarşı haritası ve klasik Battlefield oyun modu Conquest’i kullanıcılara sunacak. Sonrasında bilgisayar sürümüyle olabildiğince aynı deneyimi yaşatan yeniliklere kavuşacak. EA’nin paylaştığı bilgiye göre, oyun yalnızca mobil cihazlara özel olduğundan çapraz bağlantı desteğine sahip değil. Yani konsol veya PC’deki sürümüyle bağlantılı olmayacak. Bu arada kaydettiğiniz ilerlemelerin test aşaması bittikten sonra silineceğini eklemekte fayda var.

battlefield-mobile-play-store-ugradi-iste-ilk-goruntuler-2.jpg

battlefield-mobile-play-store-ugradi-iste-ilk-goruntuler-3.jpg

battlefield-mobile-play-store-ugradi-iste-ilk-goruntuler-4.jpg


Battlefield Mobile, Halo serisinin yapım şirketi Bungie’nin orijinal kurucularından Alex Seropian liderliğindeki Industrial Toys tarafından geliştirildi. Bu noktada EA, onlarca mobil oyun geliştirme uzmanından oluşan bir ekiple çalıştığını belirtti. Test sürecinin hangi ülkelere genişleyeceği ve oyunun nihai sürümünün ne zaman kullanıma sunulacağına ilişkin herhangi bir bilgi paylaşmadı.
Oyun Hakkında Güncel Detaylı Bilgiler Burada Eklenecektir Elfdaily.com'u Takip Etmeyi Unutmayınız.
Herkese İyi Forumlar Arkadaşlar Görüşmek Üzere..
 

Jetain

Uzman Üye
Kullanıcı
Katılım
27 Ara 2015
Mesajlar
248
Puanları
158
Konum
BiteKO / Bursa
Kredi
1
Paylaşım için teşekkürler
 
Kişi Yorumladı
Üst