Neler yeni

Bilgisayarıma pvp kurmak istiyorum

cinooo12

Kullanıcı
Kredi
13
merhaba kendi bilgisayarıma pvp kurmak istiyorum butun gerekli dosyalar mevcut sql hata veriyor bu konuda yardımcı olabilecek var mı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
merhaba kendi bilgisayarıma pvp kurmak istiyorum butun gerekli dosyalar mevcut sql hata veriyor bu konuda yardımcı olabilecek var mı

ne tür hata vermektedir detaylı yazarsanız yardımcı olalım

Kişi Yorumladı

yavhehe3

Kullanıcı
Kredi
2
sağlam sql server yok bulamadım forumda.

baştan sonra detaylıca rehber varmı? myko server açıp takılmak istiyorum kendim bot felan eklemek istiyorum pazara

Kişi Yorumladı

yavhehe3

Kullanıcı
Kredi
2
kanka nerden buldun dosyaları link atarmısın sql server 2014 nereden indirebilirmi bide

2 Comments
Y
yavhehe3 yorumladı

yavhehe3

Kullanıcı
Kredi
2
8-10 yıl önce kurmuştum ben kendi serverimi tek başıma takılıyordum aşırı eğlenceli yine heves sardı da dosyaları bulamıyoruz :D

Kişi Yorumladı

cupcapp

Kullanıcı
Kredi
0
Yaşadığın sorun ne ise yazarsan destek olabilirim bende kendi evimde server kurup oynuyorum geliştirmeye çalışıyorum

C
cupcapp yorumladı
kurmak istediğin db ile sql versiyonu uyuşmuyor bundan kaynaklı failed veriyor olabilir. Bunun dışında birde kendin new database yapmak yerine hiç new demeden direk restore etmeyi dene

C
cinooo12 yorumladı
aynı hatayı orda da veriyor reis ya bir turlu yapamadım uzak masa üstü ile bakma imkanın var mı

C
cupcapp yorumladı
Dm attım

yavhehe3

Kullanıcı
Kredi
2
kanka ben kurdum şuan kekurikulkararka bossunu kesmeye çalısıyorum :D editör arıyorum gm olamadım dropları felan ayarlamak istiyorum yardımcı olabilriim çok basitmiş sw kurmak

Kişi Yorumladı

cupcapp

Kullanıcı
Kredi
0
kanka ben kurdum şuan kekurikulkararka bossunu kesmeye çalısıyorum :D editör arıyorum gm olamadım dropları felan ayarlamak istiyorum yardımcı olabilriim çok basitmiş sw kurmak
Gm olmak istiyorsan Db üzerinden userdata var oraya gir gm yap kendini

3 Comments
Y
yavhehe3 yorumladı
hallettim kanka sağolasın :D databaseyi nasıl değiştiricem peki ? gmlik verdim kendime takılıyorum iyi hoş pazara bot çar felan koymak istiyorum server 1453 patchli bilginvarmı :D

Y
yavhehe3 yorumladı
exp çok kolayitemler felan zor olsun pazara da bot buy sell çarları koyp farm yapacam dalgasına :D aşırı zevkli ya

Y
yavhehe3 yorumladı
expte zor olsun ama :D

cupcapp

Kullanıcı
Kredi
0
hallettim kanka sağolasın :D databaseyi nasıl değiştiricem peki ? gmlik verdim kendime takılıyorum iyi hoş pazara bot çar felan koymak istiyorum server 1453 patchli bilginvarmı :D
1453 versiyonda bot sistemi eklemen gerekiyor oda çok zahmetli diye biliyorum bunun için 24 25x versiyonları kurman gerekli diyebilirim. Db değiştirmede yine kurulum yaptığın gibi Db adına sağ tık restore Db üzerinden değiştirirsin

Kişi Yorumladı