Neler yeni

Bugün Haliç AVM Cumhurbaşkanı Erdoğan Tarafından Açıldı !

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,425
Çözümler
212
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
14
cumhurbaskani-erdogan-zarar-etmezsiniz-8102649.JpegELFDaily nin Aldığı ve edindiği habere göre

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Birileri 15 Temmuz'da tankla, topla, F-16'larla teslim alamadıkları bu ülkeye, ekonomik sabotajlarla diz çöktürmeye çalışıyor. Bu oyun da yeni değil, buna alışığız. Özellikle son 3 yıldır, ekonomik kriz kozunu farklı kılıflar altında sürekli tedavüle sokmaya çalışıyorlar." dedi.

Erdoğan, Biz Cevahir Haliç Alışveriş Merkezinin açılış törenindeki konuşmasına 3 Aralık Dünya Engelliler Günü'nü hatırlatarak başladı.
Engelliler gününün Türkiye'deki ve dünyadaki tüm engelliler için hayırlara, onların sağlığına vesile olmasını dileyen Erdoğan, "Şu anda Suriye'de, Irak'ta, Myanmar'da adeta engelli olmaya namzet yavrularımızın bu süren savaşlardan kurtulmak suretiyle inşallah onların bu çektiği çilelerin de son bulması Rabbimden niyazımdır." dedi.
Engellilerin sporda, sanatta, edebiyat, sivil toplum, iş dünyası gibi pek çok alanda büyük başarılara imza attığına dikkati çeken Erdoğan, "Engelleri aşma, eşit ve tam olarak hayata katılma noktasında sergiledikleri azim ve kararlılıklarıyla hepimize örnek oluyorlar. Biz de son 14 yılda attığımız adımlarla engelli kardeşlerimizin hayatını kolaylaştırmaya gayret ediyoruz. Buna rağmen yapılanları yeterli görmüyoruz. İnşallah günün şartlarına göre sürekli kendimizi yenileyerek, yılmadan, yorulmadan kardeşlerimize hizmet etmeye devam edeceğiz ama benim bir duam daha var: Rabbim zihniyeti engelli olanlardan bizi ve tüm insanlığı korusun." ifadelerini kullandı.
 

Üst