Neler yeni

Bugün Kahreden Kayseri’de patlama! 13 ŞEHİT 56 yaralı

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,445
Çözümler
231
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
14
resized_cf5ac-A931647_03.jpg


Son dakika haberleri: Kayseri’de sabah saatlerinde patlama meydana geldi. Patlama sonucunda ise 13 askerimiz şehit oldu. Alınan son dakika haberlerine göre patlama, Erciyes Üniversitesi önünde halk otobüsünde meydana gelirken, otobüsün içerisinde çarşı iznine çıkan askerlerin olduğu bilgisi gelen son dakika haberleri içerisinde. İşte Kayseri’deki patlamaya ilişkin son dakika bilgileri.


Kayseri'de 13 askerimiz şehit ve 56 kişi de yaralı.
Kayseri'de sabah saatlerinde patlama meydana geldi. Patlama sonucunda ise 13 askerimizin şehit olduğu ve yaralıların olduğu bilgisi paylaşıldı. Patlama, çarşı iznine çıkan askerlerin bulunduğu halk otobüsü içerisinde gerçekleşti.
Patlamanın ardından ise olay yerine çok sayıda ambulans ve polis ekipleri de sevk edildi.
İşte son dakika Kayseri haberleri ve patlamaya ilişkin açıklamalar. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Kayseri'deki saldırıda yaralanan 55 kişiden 12'si yoğun bakımda olduğunu ve 8 şehidin kimliğinin belirlendiğini söyleyerek, “Türkiye'de terör bitecektir ve biz bunda karalıyız. Bu eylem türü dünyadaki en alçak eylem türüdür. Misliyle mukabele edileceğini ve edildiğini bildirmek istiyorum. Terörle mücadelede karalıyız" dedi.
 

Üst