Neler yeni

Call of Duty: Mobile 1.0.12 güncellemesi yayınlandı

jdXIYn.jpg


Call of Duty mobile çıktığından bu yana kullanıcısının artması nedeniyle güncellemeler sık yapılmaya başlandı. Şimdi'de Call of Duty: Mobile 1.0.12 güncellemesi yayınlandı. Bakalım bu yeni güncellemede neler geldi kısaca özet geçelim.

Call Of Duty: Mobile yeni harita Rust !
Rust, Sezon 6'da tanıtılan yeni bir harita, ancak ilk olarak Call of Duty: Modern Warfare 2'de görüldü. Bu çok oyunculu harita, yakın çeyrek hareketine sahiptir ve “hem tasarım hem de birçok oyun modu aracılığıyla inanılmaz miktarda çeşitlilik sunar. kullanılabilir. ” 2v2 Showdown, Hızlı Ateş ve Hardpoint modunda kullanılabilir.

1v1 Düello Modu ve Sedan Haritası
Saloon adlı yeni bir harita da Call of Duty: Mobile'daki 6.Sezona eklendi. 1v1 Düello ve 2v2 Showdown modlarında mevcut olacak. Bu mod Mayıs ortasına kadar mevcut olacak.

Yeni Modlar
Güncelleme ile birlikte Bayrak Yakalama - Altın Sürümü ve Kill Confirmed de eklendi. Capture the Flag, altın bir sandık savunan veya arayan bir oyuncuya sahip olurken Kill Confirmed, oyuncuların öldürdükleri düşmanlardan köpek etiketleri toplamasını gerektirir. Bu modlar Mayıs ayı başlarında sunulacak.

Battle Royale Değişiklikleri
Call of Duty: Mobile Season 6, battle royale modunda da çeşitli değişiklikler getiriyor. Battle Royale bölümünde listelenen değişikliklere göre, Hava platformu artık tek bir yere sabitlenmeyecek ve stratejik zipline'larla ulaşılabilecek. Crash, Killhouse, Diner, Standoff ve diğer konumların düzenleri optimize edildi. Zırh dayanıklılığı önemli ölçüde artırıldı, ancak Frag Bombası ve Küme Bombası artık zırh korumasını atlayabilir. 'Geliştirilmiş Savaş erken oyun hızı' altında belirtildiği gibi, Battle Royale'ye S36, GKS, Anhilator tabanca, bazı yeni efsanevi ataşmanlar ve daha fazlası dahil olmak üzere yeni silahlar eklendi. Geliştiriciler ayrıca Battle Royale modunu Mayıs ayında gelecek olan altın temalı etkinliklere dahil etmeyi planlıyor. Fakat şirket ayrıntılı bilgi vermedi.

Diğer değişiklikler
Call of Duty: Mobile sürüm 1.0.12, Battle Pass görevlerinin kaldırılmasıyla birlikte Battle Pass'i de günceller. Bu, oyuncuların Battle Pass'lerini oyun oynayarak düzleştirecekleri anlamına gelir. Yeni bir Etkinlik Sistemi, Aylık Takvim, Annihilator adlı yeni bir Operatör becerisi, Poltergeist adlı bir Battle Royale Sınıfı ve daha fazlası dahil olmak üzere birçok değişiklik var.

Şirket, hem çok oyunculu hem de battle royale modlarında çeşitli optimizasyonlar yaptı. Ayrıca, bazı yeni eklemelerin Call of Duty: Mobile'da ne zaman yayınlanacağı ayrı tarihleri de paylaştı. Güncellenen oyun Play Store'dan indirilebilir ve 1.85GB boyutundadır. On App Store , oyun 2.4GB olduğunu.
 

Üst