Neler yeni

Call of Duty: Modern Warfare 2, 2023'te Kampanya DLC'sini Alabilir

8g6p8x1.jfif


En son söylentilere göre Call of Duty: Modern Warfare 2 , gelecek yıl bir kampanya DLC'si alabilir. Oyun , geçmişte çoğu modern COD oyununun aldığından daha uzun bir yaşam döngüsü elde ederken, Infinity Ward ve Activision'ın Modern Warfare 2 planları hakkında her türlü söylenti ortaya çıktı. Bazıları oldukça emsalsiz olsa da, inanılmaz değiller.

Spesifik olarak, oyunla ilgili son söylentilerden biri gazeteci Jason Schreier'den geldi ve Modern Warfare 2'nin 2023'te premium DLC alabileceğini öne sürdü.

Ayrıca Activision, bir sonraki Call of Duty oyununu 2023'ten 2024'e ertelemeye karar verdi; bu, Infinity Ward'ın Call of Duty: Modern Warfare 2'nin , aksi takdirde olacağından çok daha uzun süre ilgi odağında kalacağı anlamına geliyor. Sızdıran TheGhostOfHope şimdi oyunun 2023 DLC'sinin bir dizi çok oyunculu haritayı ve modern bir COD oyunu için benzeri görülmemiş bir tür kampanya genişletmesini içerebileceğini öne sürüyor.

Modern Warfare 2'de lansman sonrası kampanya içeriği alma fikri tamamen orijinal değil. Bazıları bunun Infinity Ward'ın oyunu genişleteceği ve tek oyunculu hayranları 2023'te yepyeni bir COD oyunu almadan mutlu edeceği yollarından biri olacağına inanıyor . Bununla birlikte, herhangi bir kapasitede resmi olarak onaylanmalıdır.


Oyunun çıkışı yaklaşırken, Activision kısa süre önce oyunculara oyunun karakter kadrosuna ve kaba anlatım taslağına dair birkaç değerli parça sunan bir Modern Warfare 2 lansman fragmanı yayınladı. Modern Warfare'in bu yeni versiyonu eski klasiğin basit bir yeniden anlatımı değil, bunun yerine yeni bir hikaye olduğundan, söylentiler doğruysa Infinity Ward'ın kampanya DLC'sini hazırlaması için kesinlikle yer var.

Call of Duty: Modern Warfare 2'nin yeni yapay zekasının oyunun PvE içeriğinde işleri daha dinamik hale getirip getirmediğini görmek özellikle ilginç olacak. Kampanyalar, reaktif AI ile önemli ölçüde daha fazla tekrarlanabilir olabilir, ancak bu genellikle COD'nin amacı değildir . Infinity Ward'ın COD tek oyunculu içeriğini bir sonraki seviyeye, kampanya DLC'sine taşımaya hazır olup olmadığını zaman gösterecek .
 
Üst