Neler yeni
ELFDaily ekibi olarak her ay aranızdan 1 kişiye ücretsiz 1 aylık knight online server hediye etmek istiyoruz. Etkinliğin detaylarını whatsapp kanalına katılarak öğrenebilirsiniz. Whatsapp Kanalımıza Katılmak İçin Buraya Tıklayın

Çiftlikbank sırra kadem bastı! Genel Müdür: Ben de kandırıldım

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,213
Çözümler
101
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
1
939376_cover.jpeg


Çiftlikbank sırra kadem bastı! Genel Müdür: Ben de kandırıldım


Türkiye genelinde 500 bine yakın bireyin aza bulunmuş olduğu Çiftlik Bank ile alakalı önemli bir gelişmenin yaşandığı öğrenildi. Şirketin Ümraniye'deki merkezine giden üyeler şoke oldu. Üyeler, binada bulunan şirketin boşaltıldığını gördü.

Üyeler muhattap bulamazken, hürriyet Dünyası, şirket binasının hafta sonu itibari ile boşaltıldığı bilgisine ulaştı.
özgürlük'ten Kazım Ataer ve Dinçer Gökçe'nin haberine nazaran aylardır gündemde olan, haklarında bir sıra suç duyurusu bulunan Çiftlik Bank ile alakalı en kritik gelişme bu sabah yaşandı. Bir zamandır ödeme kuvvetli çeken firmanın Ümraniye'deki binasına fazla sayıda şahıs gitti. Sadece üyeler, plazada bulunan amel yerinin boşaltıldığı bilgisini aldı. özgürlük Dünyası'nın da ulaştığı bilgilere bakılırsa, şirket yetkilileri etkinlik gösterdikleri plazayı hafta sonu boşalttı.

ÇİFTLİK BANK GENEL MÜDÜRÜ: BEN DE KANDIRILDIM

Öte yandan, dün Beykoz'ta hakikatleştirilen ve yalnız Çiftlik Bank bayilerinin katıldığı toplantıda umumi Müdür Niyazi Karakoç adeta itiraf durumunda sözler söyledi.

Toplantıya Katılan bir bayii yetkilisinin aktardığı bilgilere gore Karakoç, 'Ben de kandırıldım' diyerek şu sözleri söylemiş oldu: "İşler iyi gitmiyor. Mehmet Bey'e (Mehmet Aydın) ulaşamıyorum, dönüş alamıyorum. Başınızın çaresine bakın."
 

Üst