Neler yeni

Çiftlikbank sırra kadem bastı! Genel Müdür: Ben de kandırıldım

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
939376_cover.jpeg

Çiftlikbank sırra kadem bastı! Genel Müdür: Ben de kandırıldım

Türkiye genelinde 500 bine yakın bireyin aza bulunmuş olduğu Çiftlik Bank ile alakalı önemli bir gelişmenin yaşandığı öğrenildi. Şirketin Ümraniye'deki merkezine giden üyeler şoke oldu. Üyeler, binada bulunan şirketin boşaltıldığını gördü.

Üyeler muhattap bulamazken, hürriyet Dünyası, şirket binasının hafta sonu itibari ile boşaltıldığı bilgisine ulaştı.
özgürlük'ten Kazım Ataer ve Dinçer Gökçe'nin haberine nazaran aylardır gündemde olan, haklarında bir sıra suç duyurusu bulunan Çiftlik Bank ile alakalı en kritik gelişme bu sabah yaşandı. Bir zamandır ödeme kuvvetli çeken firmanın Ümraniye'deki binasına fazla sayıda şahıs gitti. Sadece üyeler, plazada bulunan amel yerinin boşaltıldığı bilgisini aldı. özgürlük Dünyası'nın da ulaştığı bilgilere bakılırsa, şirket yetkilileri etkinlik gösterdikleri plazayı hafta sonu boşalttı.

ÇİFTLİK BANK GENEL MÜDÜRÜ: BEN DE KANDIRILDIM

Öte yandan, dün Beykoz'ta hakikatleştirilen ve yalnız Çiftlik Bank bayilerinin katıldığı toplantıda umumi Müdür Niyazi Karakoç adeta itiraf durumunda sözler söyledi.

Toplantıya Katılan bir bayii yetkilisinin aktardığı bilgilere gore Karakoç, 'Ben de kandırıldım' diyerek şu sözleri söylemiş oldu: "İşler iyi gitmiyor. Mehmet Bey'e (Mehmet Aydın) ulaşamıyorum, dönüş alamıyorum. Başınızın çaresine bakın."