Neler yeni

Çözüldü Client build /Zc Processor hatası

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Client build /Zc Processor hatası Merhaba marty sama 5.7 kullanıyorum render target sistemi ekledim ama client bir türlü build olmuyor bu hatayı alıyorum anlayan varmı

Çözüm
Client build /Zc Processor hatası Merhaba marty sama 5.7 kullanıyorum render target sistemi ekledim ama client bir türlü build olmuyor bu hatayı alıyorum anlayan varmı
Client build /Zc Processor hatası, Metin2 oyununda client oluştururken karşılaşılan bir hata olabilir. Bu hatanın nedeni, Visual Studio’nun Zc komut satırı seçeneğini desteklememesi veya yanlış kullanılması olabilir. Bu hatayı çözmek için şunları yapabilirsiniz:

• Visual Studio’nun en son sürümünü kullandığınızdan emin olun. Güncelleme yapmak için Visual Studio’nun ana sayfasından indirme yapabilirsiniz.
  • Zc komut satırı seçeneğini doğru şekilde ayarladığınızdan emin olun. Zc seçeneği, C++ dilinin bazı özelliklerini etkiler. Zc seçeneğini ayarlamak için...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Client build /Zc Processor hatası, Metin2 oyununda client oluştururken karşılaşılan bir hata olabilir. Bu hatanın nedeni, Visual Studio’nun Zc komut satırı seçeneğini desteklememesi veya yanlış kullanılması olabilir. Bu hatayı çözmek için şunları yapabilirsiniz:

• Visual Studio’nun en son sürümünü kullandığınızdan emin olun. Güncelleme yapmak için Visual Studio’nun ana sayfasından indirme yapabilirsiniz.
  • Zc komut satırı seçeneğini doğru şekilde ayarladığınızdan emin olun. Zc seçeneği, C++ dilinin bazı özelliklerini etkiler. Zc seçeneğini ayarlamak için Visual Studio’nun belgelerindeki rehberi takip edin.
  • Client projesinin bağımlılıklarını kontrol edin. Client projesi, bazı harici kütüphanelere ve dosyalara ihtiyaç duyar. Bu kütüphane ve dosyaların client projesinin bulunduğu klasörde mevcut olduğundan emin olun. Eksik veya bozuk dosyalar varsa, oyunun resmi sitesinden yeniden indirebilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Oyla 0
Çözüm