Neler yeni

Cristiano Ronaldo ve Angelina Jolie Oynayacağı Türk Dizisi: Hayat Köprüsü

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,445
Çözümler
231
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
14
cristiano-ronaldo-ve-angelina-jolie-gibi-dunya-yildizlarinin-rol-alacagi-turk-dizisi-hayat-koprusu-1487351967.png


Dünya yıldızları Cristiano Ronaldo ve Angelina Jolie, Türkiye'ye yerleşen bir Suriyeli mülteci ailenin hikayesini anlatacak 3 sezonluk dizide oynayacak.
Dünyanın yakından tanıdığı iki önemli isim Futbolun parlayan yüzü Cristiano Ronaldo ve Hollywood yıldızı Angelina Jolie, çekimleri Gaziantep'te başlayan Hayat Köprüsü isimli bir Türk dizisinde rol alacak.


Cristiano Ronaldo ve Angelina Jolie'nin yanı sıra yine dünya genelinde tanınan Lübnanlı şarkıcı Nensi Ajram ve Türk yeşilçam dünyasının yıldızlarının da oynayacağı 3 sezon sürecek dizi, Suriye'deki iç savaştan dolayı Türkiye'ye sığınan Suriyeli bir mülteci ailenin yaşadıklarını anlatıyor.


Cristiano Ronaldo, Angelina Jolie, Nensi Ajram ve Türk sinemasının yıldızlarını bir araya getiren, sosyal sorumluluk amacı güden Hayat Köprüsü isimli dizi Latin Amerika ve Ortadoğu ülkelerinde de yayınlanacak. Şu anda dizinin fragmanının çekimleri Gaziantep'te gerçekleşiyor.'YA ORADA KALIP ÖLECEKSİNİZ YA DA BU TARAFA GELİP YAŞAYACAKSINIZ'


Dizi için dünyaca ünlü pek çok oyuncuyla görüşüldü. Sosyal sorumluluk gereği dizide dünyaca ünlü sürpriz Hollywood yıldızlarının yanı sıra Yeşilçam'ın emektar oyuncularının da rol alması bekleniyor.

Yönetmen Eyüp Dirlik, "Şu anda fragman çekimleri için buradayız. Nisan ayının ilk haftası çekimlerine başlayacağız. Dizimizin konusu Suriye'den Türkiye'ye yani Gaziantep'e göç etmiş bir ailenin gerçek yaşam hikayesidir. Ailenin burada yaşadıkları, aşkı, işi, mesleği gibi konuları işleyeceğiz. Dizinin ismi olan Hayat Köprüsü'nden yola çıkacak olursak, ya orada kalıp öleceksiniz ya da bu tarafa gelip yaşayacaksınız" dedi.

 

Üst