Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

CS 2 kendi kendine kapanma sorunu

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
CS 2 kendi kendine kapanma sorunu
Herkese merhaba,

CS 2 davet gönderme zamanlarında aldığım davet ile oyunu indirip kurdum sorunsuz 1-2 ay oynadım. Sonrasında oyun herkese gönderilmeye başlandığında şöyle bir hata yaşadım.

Oyuna girdikten sonra belirli aralıklarla bazen her Round'da ansızın oyun 1 saniyelik donup kapanıyor. Oyun içinde gerek koşarken gerek bomba kurarken kapanıyor. Tekrar bağlanıyorum. Oyuna girdiğim an kapanıyor. Tekrar bağlanıyorum. Silah alınca kapanıyor ve ardı arkası gelmiyor yaklaşık 2 aydır bu sorunu çözmeye çalışıyorum.

Birçok yabancı forumları gezdim RAM MHz ayarlarından dosya doğrulamasına kadar her şeyi yaptım ama çözüm olmadı. Bu konuyu açmadan bir saat önce bilgisayarı formatladım Windows 10 kurdum ama şimdi oyun açılmadan harita yükleme ekranında kapanıyor. Diyeceğim şu ki eminim bu sorunu sadece ben yaşamıyorumdur ama diğer sorunlar gibi çok gündemde olan bir konu da değil gibi çünkü bir yerde çözümünü bulamadım.

Bu konuyu açarak bu sorunu yaşayan arkadaşlara ve bana destek olabilecek biri ya da birileri varsa çok memnun olurum.

Moderatör tarafında düzenlendi: