Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Cyberpunk 2077 Topu Dikti Hatası Çözümü 2021

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,402
Çözümler
206
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
1
ThOs5a.jpg

Değerli cyperpunk 2077 severler, Biliyorsunuz ki bir çok arkadaşın aldığı topu dikti hatasının çözümünü sizler için araştırdık. Bunların bir çok farklı etkeninin olduğuna kanaat getirdik ve birden fazla çözüm yolu yazmaya karar verdik. Hiç lafı uzatmadan sizlere sunduğum çözüm yollarını deneyebilirsiniz. Herhangi bir problemde yorum yazmaktan çekinmeyin !

Oyunu SSD’ye taşıyın
Önerilenler listesinde 70gb hdd dese de, oldukça yüksek çözünürlüklü doku dosyaları içeren bir oyun. Bundan dolayı oyunu yüksek hızlı bir ssd’ye yükleyerek çalıştırmayı denemeniz sorunu çözebilir. Oyun hard diskin yavaşlığından kaynaklı olarak dosyalara erişilemediğini algılayarak hata veriyor olabilir.

Oyun için en iyi ekran kartına sahip olmanız oyunu rahat oynamanız demektir.
Cyberpunk 2077’nin çıkmasıyla birlikte en çok kullanılan grafik kartı markası olan AMD ve Nvidia bu oyun için güncel yazılım sürücülerini yayımladı. Bilgisayarınızdaki ekran kartının marka ve modeline göre uygun olan güncel grafik sürücüsünü, ekran kartı markanızın resmi sitesinden indirip güncelleyebilirsiniz. Bu güncellemenin sorunu çözme ihtimali var.


Aslında anlatılacak çok olay var fakat özetle şöyle söylenebilir, Bilgisayar donanımınız oyunu açmak için yeterli seviyede değil denilebilir. Bunun için cyperpunk 2077 sistem gereksinimlerine bakıp bilgisayarınızı ona göre kıyaslayabilirsiniz.
 

Üst