Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Cyperpunk 2077 Oyundan Atma Sorunu Çözümü

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
0TsAxs.png

Sevgili Cyperpunk 2077 serverler, Bazı arkadaşların The rescue görevinde arabaya bindiği anda veya koştuğu anda oyundan atma sorunu yaşadığına istinaden bu konuyu açma gereği duydum. Sizlere yardımcı olabilmek adına birkaç fikir verebilirim.

Öncelikle şunu söylemeliyimki bu oyundan atma sorunları sisteminizden çok oyunun bug'ı diyebiliriz. Bazı arkadaşlar oyunu silip yüklediğinde düzelsede bazı arkadaşlarda düzelmiyor. Şimdi çözümü bulan arkadaşların yorumlarını biraz paylaşayım. Umarım bilmeyenlere de yardımcı olur.

Bakın bende de atıyordu 20 dk kadar oynadıktan sonra msı 2080 super 4k da oynuyorum aklıma gelen her yolu denedim olmadı. Sonra bu dediğim prog. aracılığı ile ne var n e yok güncelledim oldu. Bilmiyorum belki de benim bilgisayarıma has bir çözüm olmuştur ama şu an sorunsuz saatlerdir oynuyorrum.
He birde temp dosyasının içini komple sildim. Silinmeyenleride öylece kaderine bıraktım.
Muhtemel sorunları yardımcı olmak için yazıyorum:
Ramler oc ile ise atar (Standarda döndürmek gerek)
Gpu doğru oc lenmemişse atar (çıkabileceği max. 5 mhz fazlasının bile problem çıkardığını tecrübe ettim)
Monitör 60 hz sen sallıyıyorum 200 hz de oynuyorsan dikey eşitlemeyi açmadıysan atar.