Neler yeni

Destiny 2 Veri Madencileri Sahte Abonelik Planı Sızıntısı Yaptıklarını Kabul Etti

fq6cewh.png


Veri madencileri bir aylık abonelik planı raporları paylaşıldığında Destiny 2 topluluğu içinde bir miktar huzursuzluk yaşandı. Geçen hafta bildirdiğimiz gibi , haberler D2 Datamines Discord sunucusu aracılığıyla geldi. Bununla birlikte, veri madencileri öne çıkıp haberleri uydurduklarını kabul ettikleri için her şeyin tamamen uydurulmuş olduğu anlaşılıyor.

Destiny Tracker tarafından tespit edilen Discord sunucusundaki veri madencisi Elliot, bilgilerin sahte olduğunu kabul etti. Elliot, "Bunun devam etmesine izin verecektim, ancak gerçekten büyüdüğü ve insanlar sunucunun dışında gerçekten endişelendiği için, resmi olarak özür dilemek ve herkesi trollediğimizi kabul etmek istedik," diye yazdı Elliot. Ayrıca, bu tür 'şaka gönderilerinin' ileride etiketleneceğinden de bahsetmişlerdir.

Sızıntının ilk etapta inandırıcı görünmesinin ana nedeni, ne kadar ayrıntılı olmasıydı. Aynı zamanda, yangına yeni yakıt ekleyen genel olarak güvenilir bir kaynaktan geldi. Şimdi, veri madencileri özür dilemiş olsalar da, bu tek örnek ağlayan kurt olarak görülebileceği için bu, topluluğun ileriye dönük güvenilirliklerini sorgulamasına neden olabilir.

 
Üst