Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Doki Doki Plus Türkçe yama sonrası açılmıyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Doki Doki Plus Türkçe yama sonrası açılmıyor
Selam. Kısa süre önce çoğu Doki Doki hayranının sabırla beklediği Doki Doki Plus Türkçe yaması passionplus tarafından ücretsiz olarak yayınlandı. Hatta animevizyon adlı YouTube kanalı bunun bir videosunu çekti. Ben de oynamak istedim ve ilk önce Doki Doki Plus'ı sonra Türkçe Yama'yı kurdum. Oyun Türkçe yama kurulmadan önce sorunsuz açılmıştı ama Türkçe yamayı kurunca oyun siyah ekranda kaldı. Aklıma hiçbir çözüm fikri gelmedi. En son Türkçe Yama'nın paylaşıldığı dosyada ek olarak verilen save dosyası aklıma geldi.

İlk başta Save'i kuramadım çünkü ne bir kurulum yöntemi ne de en azından kurulacağı klasör paylaşılmamış. Ve biraz bilgisayarı kurcalayınca bunun "C:\Kullanıcılar\(Kullanıcı Adınız)\AppData\LocalLow" klasörüne kurulması gerektiğini keşfettim ve onu da kurdum. Ama oyun yine de açılmamaya ısrar etti. Ben bunu nasıl Türkçe oynayacağım? İngilizce oynamakta güçlük çekiyorum. Doki Doki Plus destek e-postasına bu sorunla alakalı e-posta gönderdim kısa süre önce fakat henüz yanıt alamadım.

Sistem;
8 GB DDR3L 1066MHz CL7 RAM,
WD Black 500GB 7200RPM HDD,
Intel Celeron N2820 2.13GHz
Intel HD Graphics 1.7GB iGPU,
Windows 10 Home SL 64 Bit Türkçe Full.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Selam. Kısa süre önce çoğu Doki Doki hayranının sabırla beklediği Doki Doki Plus Türkçe yaması passionplus tarafından ücretsiz olarak yayınlandı. Hatta animevizyon adlı YouTube kanalı bunun bir videosunu çekti. Ben de oynamak istedim ve ilk önce Doki Doki Plus'ı sonra Türkçe Yama'yı kurdum. Oyun Türkçe yama kurulmadan önce sorunsuz açılmıştı ama Türkçe yamayı kurunca oyun siyah ekranda kaldı. Aklıma hiçbir çözüm fikri gelmedi. En son Türkçe Yama'nın paylaşıldığı dosyada ek olarak verilen save dosyası aklıma geldi.

İlk başta Save'i kuramadım çünkü ne bir kurulum yöntemi ne de en azından kurulacağı klasör paylaşılmamış. Ve biraz bilgisayarı kurcalayınca bunun "C:\Kullanıcılar\(Kullanıcı...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

İlk başta Save'i kuramadım çünkü ne bir kurulum yöntemi ne de en azından kurulacağı klasör paylaşılmamış. Ve biraz bilgisayarı kurcalayınca bunun "C:\Kullanıcılar\(Kullanıcı Adınız)\AppData\LocalLow" klasörüne kurulması gerektiğini keşfettim ve onu da kurdum. Ama oyun yine de açılmamaya ısrar etti. Ben bunu nasıl Türkçe oynayacağım? İngilizce oynamakta güçlük çekiyorum. Doki Doki Plus destek e-postasına bu sorunla alakalı e-posta gönderdim kısa süre önce fakat henüz yanıt alamadım.

Sistem;
8 GB DDR3L 1066MHz CL7 RAM,
WD Black 500GB 7200RPM HDD,
Intel Celeron N2820 2.13GHz
Intel HD Graphics 1.7GB iGPU,
Windows 10 Home SL 64 Bit Türkçe Full.

• Oyunun dosyalarında bozulma veya eksiklik olması. Bu durumda, oyunu silip yeniden yüklemeniz gerekebilir.
  • Türkçe yamanın oyunun sürümü ile uyumsuz olması. Bu durumda, Türkçe yamanın en güncel sürümünü indirmeniz gerekebilir.
  • Türkçe yamanın kurulumu sırasında bir hata olması. Bu durumda, Türkçe yamanın kurulum talimatlarını dikkatlice takip etmeniz gerekebilir.
  • Bilgisayarınızın oyunu çalıştırmak için yeterli sistem gereksinimlerine sahip olmaması. Bu durumda, oyunun grafik ayarlarını düşürmeniz veya bilgisayarınızı güncellemeniz gerekebilir.

Bu adımlar sorunu çözmezse, Doki Doki Plus destek ekibine tekrar e-posta göndermeyi deneyin. Sorunu daha ayrıntılı olarak açıklamak ve sistem bilgilerinizi paylaşmak, sorunu çözmelerine yardımcı olabilir.

Sistem bilgilerinize göre, sisteminizin Doki Doki Plus'ı çalıştırması için yeterli olduğunu düşünüyorum. Ancak, Intel HD Graphics 1.7GB iGPU'nuz, oyunun grafik gereksinimlerini karşılama konusunda zorlanabilir. Oyunu düşük grafik ayarlarında denemeyi ve sorunun çözülüp çözülmediğini kontrol etmeyi deneyin.

Kişi Yorumladı
Çözüm