Neler yeni

Emek Server Yapmak İsteyenler Buyrun Navicat ve Filezilla Dosyaları Burada....

Jetain

Uzman Üye
Kullanıcı
Kredi
1
Merhaba Arkadaşlar Serverini Zor yapmak isteyen birçok arkadaşımız var fakat yapamıyorlar ben size birkac dosya edıtledım ve sizlere sunacagım.

Fazla uzatmadan bıraz bılgı vereyim.

+Basma itemleri İstenir ve oranları Standarttır.Türk Gibidir. [refine_proto]

Yepyeni Silahlar Yepyeni Zırhlar Kostumler Petler Herşey Vardır... [İtem_proto]

Efsun Oranları Sabittir Siz Değiştirebilirsiniz... [item_attr]

Ve Zor Serverlere Özel Npc Paketi.Zırhcıda:Keşiş Aslan Ölümcül Ve 1 Levellik Takılar Bulunmaktadır.Silahcıda
biggrin.png
olunaya Kadar Olan Butun Silahlar bulunmaktadır. [Shop,Shop_item]

En Son Olarak İse Mob_drop_item Bu Hangı slottan ne cıkacagını belirtir benimkinde ise Üzüntü Metninden Jeon Metnine Kadar 5 Adet Bk 1 Kutsi ve 1 Adette Taş cıkmaktadır...Azrailden 1 Amelist Anahtarı ,Azrail sandıgı ve Ayışıgı cıkmaktadır...

Arkadaşlar Editlemek İçin Onca Ugrastım Lütfen +Repi Hor Görmeyin Yeni upload Ettim indirme sayısı 0 O yüzden v*rüs Totale Bakınız... İyi Kullanmalar...

Evet Arkadaşlar Kurulumunu Anlatayım. [İtem_proto,item_attr,shop,shop_item ve Refine_proto Navicatın Player Kısmına atılacaktır.

Mob_Drop_İtem ise Arkadaşlar Filezilla'da /usr/game/share/locale/turkey Bölümünün İçine Atılacaktır...

Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

DOWNLOAD:

Moderatör tarafında düzenlendi:

mevarick55

Kullanıcı
Kredi
0
Arkadaşlar baya aradım burada buldum yapan arkadaşların emeğine sağlık teşekkürler

Kişi Yorumladı