Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü FC 24 taktikleri değişmiyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Arkadaşlar mesela oyuncularımın kimya dizilişi 4-3-3. taktiklerde l2'ye basıp orada Ultra ofansif veya Ultra defansif gibi yazan taktiklerden birini (mesela 4-4-2) seçiyorum ve oyuncuların yerlerine varıncaya kadar ayarlıyorum. “o” tuşuna basıp kaydediyorum. Oyuna başladığımda bu taktik ayarına girdiğimde, mesela 4-4-2'yi seçiyorum ve “o” tuşuyla onaylayıp çıkıyorum. Ama hala 4-3-3 değişen bir şey yok. Mesela taktikte oyuncunun yerini farklı vermiştim ama olmuyor. 4-3-3 devam ediyor. Nerede yanlış yapıyorum bir yardım ederseniz çok memnun olurum🙏

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Arkadaşlar mesela oyuncularımın kimya dizilişi 4-3-3. taktiklerde l2'ye basıp orada Ultra ofansif veya Ultra defansif gibi yazan taktiklerden birini (mesela 4-4-2) seçiyorum ve oyuncuların yerlerine varıncaya kadar ayarlıyorum. “o” tuşuna basıp kaydediyorum. Oyuna başladığımda bu taktik ayarına girdiğimde, mesela 4-4-2'yi seçiyorum ve “o” tuşuyla onaylayıp çıkıyorum. Ama hala 4-3-3 değişen bir şey yok. Mesela taktikte oyuncunun yerini farklı vermiştim ama olmuyor. 4-3-3 devam ediyor. Nerede yanlış yapıyorum bir yardım ederseniz çok memnun olurum🙏
  1. Taktikleri Düzenleme: İlk olarak, oyundaki taktik düzenleme menüsüne gidin.
  2. Taktik Seçimi: 4-3-3 dizilişine sahip bir taktik seçin.
  3. Değişikliklerin...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
  1. Taktikleri Düzenleme: İlk olarak, oyundaki taktik düzenleme menüsüne gidin.
  2. Taktik Seçimi: 4-3-3 dizilişine sahip bir taktik seçin.
  3. Değişikliklerin Yapılması: Oyuncularınızın yerlerini ve diğer taktik ayarlarını değiştirin.
  4. Kaydetme: Yaptığınız değişikliklerden memnun olduğunuzda, taktiği kaydetmek için uygun düğmeye (genellikle "Kaydet" veya "Onayla" gibi) basın. Bu adımı tamamlamadan menüyü kapatmayın.
  5. Değişikliklerin Kontrol Edilmesi: Taktiği tekrar kontrol edin ve yapılan değişikliklerin kaydedildiğinden emin olun.
  6. Oyun İçi Uygulama: Maça başlamadan önce taktikler menüsüne gidin. İlgili taktiği seçin (örneğin, 4-4-2) ve onaylayın.
  7. Kontrol Etme: Maç başladığında, oyuncularınızın yeni taktiği doğru bir şekilde uygulayıp uygulamadığını kontrol edin.
Bu adımları takip ederek taktiklerinizi doğru bir şekilde kaydedebilir ve maçlarda kullanabilirsiniz. Eğer hala bir sorun yaşıyorsanız, oyununuzun kullanım kılavuzunu kontrol etmek veya oyunun destek ekibiyle iletişime geçmek faydalı olabilir.

Kişi Yorumladı
Çözüm