Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü FC24 Ultimate Team modunda karakterler bozuldu

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
FC24 Ultimate Team modunda karakterler bozuldu
UT modunda oynayamıyorum çünkü oyuncularım fotoğraftaki gibi ayağa kalkıyor, kafaları yok oluyor ve maçta 2 top gözüküyor. Bu sorunu çözmek için herhangi bir öneriniz var mı? Başına gelen başka birisi var mı? Anlamadım, oldukça tuhaf bir durum.

1705704001100.png

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
UT modunda oynayamıyorum çünkü oyuncularım fotoğraftaki gibi ayağa kalkıyor, kafaları yok oluyor ve maçta 2 top gözüküyor. Bu sorunu çözmek için herhangi bir öneriniz var mı? Başına gelen başka birisi var mı? Anlamadım, oldukça tuhaf bir durum.

1705704001100.png

Fotoğrafınızda gördüğüm kadarıyla, oynadığınız oyun FIFA 23. Bu oyunun UT modunda bazı grafik hataları olduğunu duydum. Bu hataların nedeni oyunun sürümü, ekran kartı sürücüleri, ekran çözünürlüğü veya oyun ayarları olabilir.

Bu sorunu çözmek için şunları deneyebilirsiniz:

• Oyunun son güncellemesini yaptığınızdan emin olun.
  • Ekran kartı sürücülerinizi...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14

1705704001100.png

Fotoğrafınızda gördüğüm kadarıyla, oynadığınız oyun FIFA 23. Bu oyunun UT modunda bazı grafik hataları olduğunu duydum. Bu hataların nedeni oyunun sürümü, ekran kartı sürücüleri, ekran çözünürlüğü veya oyun ayarları olabilir.

Bu sorunu çözmek için şunları deneyebilirsiniz:

• Oyunun son güncellemesini yaptığınızdan emin olun.
  • Ekran kartı sürücülerinizi güncelleyin veya yeniden yükleyin.
  • Oyunu tam ekran modunda değil, pencereli modda oynayın.
  • Oyunun grafik ayarlarını düşürün veya varsayılana sıfırlayın.
Bu adımlar işe yaramazsa, oyunun destek sayfasına giderek daha fazla yardım alabilir veya sorununuzu bildirebilirsiniz.

Kişi Yorumladı
Çözüm