Neler yeni

Forspoken Torrent Oyun İndir

Lilith 

Uzman Üye
Moderatör
Kredi
3
s6rpdfv.jpg

Forspoken adlı oyunu indirin ve oynayın! New York City'den gizemli bir şekilde Athia diyarına taşınan Frey Holland, bu nefes kesen dünyada tıpkı kendisi gibi sıkışmış hisseder. Bir gizemli bileklik Frey'in koluna sarılır ve bu bileklik ona muazzam sihir yetenekleri sunar, bu da Athia diyarında dolaşırken işine yarar. Frey, bu sihirli yolculuğunda ona eşlik eden bilekliğe "Cuff" adını verir ve evine dönüş yolunu bulmak için yola koyulur.

Frey, kısa bir süre içinde bu güzel ülkenin, Tantas adında yardımsever bir hükümetin hüküm sürdüğü bir zamanlar barış dolu yerin şimdi yıkıcı bir felaketin pençesine düştüğünü öğrenir. Yıkım her şeyi değiştirmiştir; hayvanlar canavarlara, insanlar canavarlara dönüşmüş, manzaralar ise dört tehlikeli diyara ayrılmıştır. Tantalar artık delirmiş ve şeytani büyücüler olarak hüküm sürmektedir.

Mola'dan etkilenmeyen ve yanıtlar arayan Frey, Athia'nın son kalan vatandaşlarına yardım etmeyi kabul eder, çünkü Frey, tek umutları olarak görülür. Frey'in tuhaf ve tehlikeli diyarındaki yolculuğu, onu canavarlarla mücadele etmeye, güçlü Tantas ile yüzleşmeye ve iç dünyasındaki derin sırları açığa çıkarmaya zorlayacaktır.

Geliştirici: Square Enix
Crack: RUNE
Boyut: 103 GB

SİSTEM GEREKSİNİMİ

MİNİMUM

64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 10 64-bit (After November 2019 Update) or Windows® 11 64-bit
İşlemci: AMD Ryzen™ 5 1600 (3.7GHz or better) / Intel® Core™ i7-3770 (3.7GHz or better)
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon™ RX 5500 XT 8GB / NVIDIA® GeForce® GTX 1060 6 GB VRAM
DirectX: Sürüm 12

ÖNERİLEN
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows® 10 64-bit (After November 2019 Update) or Windows® 11 64-bit
İşlemci: AMD Ryzen™5 3600 (3.7 GHz or better) / Intel® Core™ i7-8700K (3.7GHz or better)
Bellek: 24 GB RAM
Ekran Kartı: AMD Radeon™ RX 6700 XT 12GB / NVIDIA® GeForce® RTX 3070 8 GB VRAM
DirectX: Sürüm 12