Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü Forza Horizon 4 oyun yükleme ekranında atıyor

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
Steam üzerinden Forza Horizon 4 oyununu aldım. İnternet bağlantım açıkken 1 saat, internet olmadan 2-3 saat oynadım. Bir süre sonra oyunun kapanma sorunuyla karşılaştım. Şu an oyunu başlatıp 'devam et' diyorum, oyun yüklendikten sonra siyah ekran hatası alıp kapanıyor. Xbox ve Microsoft'tan özel destek aldım, ancak sorunu çözemedik. IP sıfırladım, bilgisayarı sıfırladım, Xbox'u sildim ve tekrar yükledim, Xbox hesabımdan çıktım ve tekrar girdim, ancak oyun hala kapanma sorunu yaşıyorum. Yaklaşık 5 aydır bu sorunu çözmeye çalışıyorum, ancak hala bir çözüm bulamadım. Bilgisayarım oyunu orta düşük ayarlarda 60 FPS rahatlıkla çalıştırıyor. Steam'den yardım istediğimde Forza'nın kendi sitesine yönlendiriliyorum, ancak hala oynayamıyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Steam üzerinden Forza Horizon 4 oyununu aldım. İnternet bağlantım açıkken 1 saat, internet olmadan 2-3 saat oynadım. Bir süre sonra oyunun kapanma sorunuyla karşılaştım. Şu an oyunu başlatıp 'devam et' diyorum, oyun yüklendikten sonra siyah ekran hatası alıp kapanıyor. Xbox ve Microsoft'tan özel destek aldım, ancak sorunu çözemedik. IP sıfırladım, bilgisayarı sıfırladım, Xbox'u sildim ve tekrar yükledim, Xbox hesabımdan çıktım ve tekrar girdim, ancak oyun hala kapanma sorunu yaşıyorum. Yaklaşık 5 aydır bu sorunu çözmeye çalışıyorum, ancak hala bir çözüm bulamadım. Bilgisayarım oyunu orta düşük ayarlarda 60 FPS rahatlıkla çalıştırıyor. Steam'den yardım istediğimde Forza'nın kendi sitesine yönlendiriliyorum, ancak hala oynayamıyorum...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
Steam üzerinden Forza Horizon 4 oyununu aldım. İnternet bağlantım açıkken 1 saat, internet olmadan 2-3 saat oynadım. Bir süre sonra oyunun kapanma sorunuyla karşılaştım. Şu an oyunu başlatıp 'devam et' diyorum, oyun yüklendikten sonra siyah ekran hatası alıp kapanıyor. Xbox ve Microsoft'tan özel destek aldım, ancak sorunu çözemedik. IP sıfırladım, bilgisayarı sıfırladım, Xbox'u sildim ve tekrar yükledim, Xbox hesabımdan çıktım ve tekrar girdim, ancak oyun hala kapanma sorunu yaşıyorum. Yaklaşık 5 aydır bu sorunu çözmeye çalışıyorum, ancak hala bir çözüm bulamadım. Bilgisayarım oyunu orta düşük ayarlarda 60 FPS rahatlıkla çalıştırıyor. Steam'den yardım istediğimde Forza'nın kendi sitesine yönlendiriliyorum, ancak hala oynayamıyorum.

Oyununuzun siyah ekran ve atılma sorunlarına neden olabilen birkaç farklı faktör olabilir. Ancak, bu sorunları kesin olarak çözmek için daha fazla bilgiye ihtiyaç vardır. Potansiyel nedenler arasında şunlar bulunabilir:

• Grafik sürücülerinizi güncelleyin.
  • Oyun dosyalarını doğrulayın (Steam'den).
  • Oyunun sistem gereksinimlerini kontrol edin ve bilgisayarınızın gereksinimleri karşıladığından emin olun.
  • Arka planda çalışan uygulamaları sınırlayın.
  • Bilgisayarınızın sıcaklık durumunu izleyin ve gerektiğinde soğutma çözümleri uygulayın.
  • Oyunun güncel olduğundan emin olun.
  • Güvenlik duvarı veya antivirüs yazılımlarını devre dışı bırakarak sorunu izleyin.
Eğer bu adımlar sorununuzu çözmezse, oyunun geliştirici veya yayıncısı ile iletişime geçmek de bir seçenek olabilir. Sorunlarınızın daha spesifik bir nedeni olabileceği için teknik destekten yardım almak önemli olabilir.

Kişi Yorumladı
Çözüm