Neler yeni
ELFDaily ekibi olarak her ay aranızdan 1 kişiye ücretsiz 1 aylık knight online server hediye etmek istiyoruz. Etkinliğin detaylarını whatsapp kanalına katılarak öğrenebilirsiniz. Whatsapp Kanalımıza Katılmak İçin Buraya Tıklayın

Forza Motorspor Torrent İndir

Lilith 

BLESSED MOTHER SAVE US
Moderatör
Katılım
15 Ara 2022
Mesajlar
93
Çözümler
4
Puanları
71
Konum
Turkey
Kredi
33
6it31o5.png


Forza Motorspor

Bu oyun hala ön sipariştedir. Elfdaily farkıyla şimdi indirebilirsiniz.

Modern yarış araçları ve Forza Motorsport’ta yeni olan 100’den fazla araç da dahil olmak üzere 500’den fazla gerçek dünyadan araçlarla yarışın. Hayranların en sevdiği yerler ve ustalaşılacak birden fazla pist düzenine sahip 20 canlı pistte her turun değerli olmasını sağlayın; her biri pistte canlı puanlama, hava durumuyla tamamen dinamik gün saati ve hiçbir iki turun aynı hissi vermediği benzersiz sürüş koşulları içerir.

Pistte gerçek zamanlı ışın izleme, yeni hasar ve kir biriktirme sistemleri, güçlü asistler ve lastik doğruluğunda 48 kat iyileştirme içeren büyük ölçüde geliştirilmiş fizik sunan inanılmaz fotogerçekçi görsellere sahip son teknoloji bir simülasyonu deneyimleyin.

Yepyeni ve eğlenceli tek oyunculu deneyim olan Yaratıcılar Kupası Kariyer Modu’nda 800’den fazla performans yükseltmesini kullanarak rekabeti alt edin.

Yarış hafta sonundan ilham alan bir yapıya sahip Öne Çıkan Çok Oyunculu etkinliklerde podyum için yarışın veya Serbest Oyun’da sizin ve arkadaşlarınızın arzu ettiği yarışı yaratın. Yapay zeka destekli Forza Yarış Düzenlemeleri, lastik ve yakıt stratejisi, yeni sürücü ve güvenlik derecelendirmeleri ile çevrim içi yarışlar daha güvenli, daha eğlenceli ve daha rekabetçi.

Kendinizi genişleyen bir motor sporları dünyasına bırakın. Gelecek yıllar için benzersiz zorluklar, inanılmaz yeni arabalar, pistler ve heyecan verici yeni oyun deneyimleri sunan yeni kariyer şampiyonaları ve çevrim içi etkinlikler düzenli olarak tanıtılacak.

Forza Motorsport, en son bilgisayar donanımı ve teknolojilerini kullanarak çok çeşitli bilgisayarlar için optimize edilmiştir. NVIDIA DLSS 2 ve AMD FSR 2.2 ile performansınızı en üst düzeye çıkarın. HDR kalibrasyonu, tek oyunculu modda açık kare hızları, Xbox Series X|S oyuncularıyla çapraz oynama ve çapraz kaydetme, gölgeleyerek önbellekleme ve daha fazlasıyla 4K ve ötesine kadar çözünürlükleri deneyimleyin. Ayarlanabilir FOV ve yolda ultra geniş çözünürlüklerle PC oyununuzu özelleştirin ve karşılaştırma modunu kullanarak tercih ettiğiniz grafik ayarlarını düzenleyin. Düzeni yeniden eşleme, zorla geri bildirim ve Xbox oyun konsolunun gürültüsünü içeren DirectInput API ile favori cihazlarınızı takın.

Geliştirici: Turn 10 Xbox Game Studios
Crack: RAZOR1911
Boyut: 118 GB

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

MİNİMUM:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 version 19041 or higher
İşlemci: Intel i5-8400 or AMD Ryzen 5 1600
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia GTX 1060 or AMD RX 5500 XT
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 130 GB kullanılabilir alan

ÖNERİLEN:
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
İşletim Sistemi: Windows 10 version 19041 or higher
İşlemci: Intel i5-11600k or AMD Ryzen 5 5600X
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: NVidia RTX 2080 TI or AMD RX 6800 XT
Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
Depolama: 130 GB kullanılabilir alan
Gizli içerik
Bu içeriği görmek için konuya cevap yazmalısınız. Üye değilseniz buradan kayıt olabilirsiniz.
 

Üst