Neler yeni

GameX 2023 oyun fuarı bu yıl nerede hangi tarihte gerçekleşecek? İşte bilet fiyatları

ELFDaily

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,465
Çözümler
238
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
14
GameX 2023, 30 Ağustos – 2 Eylül tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde (TÜYAP) 20 bin metrekarelik alanda gerçekleştirilecek. Bu yıl 17.si düzenlenecek olan “Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı” olan GameX 2023, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda kapılarını ziyaretçilere açacak. Fuar boyunca katılımcı markaların stantları, espor turnuvaları, konserler, fenomen buluşmaları, B2B “Developer Conference”, seminerler, paneller, indie alanları, drone yarışları, Geek Bazaar alanı, ödüllü cosplay yarışmaları ve çizgi roman/kitap bölümleri de yer alacak.

Bu etkinlikte, büyük ödüller için yarışmalar düzenlenecek, PUBG Mobile standında 500.000 TL ödül havuzuyla Türkiye’nin en büyük amatör topluluk turnuvası olan 3. Yükselen Yıldızlar Turnuvası’nın Watch Party etkinliği ile e-sporun rekabetçi ruhu yaşatılacak.

Sektör profesyonelleri için, 31 Ağustos Perşembe günü GameX 2023 kapsamında “Developer Conference” ve toplantılar düzenlenecek. Oyun geliştiricilere özel kuluçka merkezi Game Factory liderliğinde gerçekleşecek bu etkinlik, sektörün geleceği hakkında panel ve konuşmalar içerecek.

GameX 2023’ün katılımcıları arasında Tencent Games, Undawn, Papara, Vatan Game, Funverse Games, RedBull, YTU GamesUp, Game+, Arma Computer, Hawk Chair, Quantum Gaming, Ortombo, GGAmigo, White Wolves, Teto Games, TDL, Hado ve daha birçok marka bulunuyor.

Bilet fiyatları ise günlük 60 TL, Kombine Bilet ise 200 TL olarak belirlenmiş. Bilet satışları gamex.com.tr adresi üzerinden ve GameX’in sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

GameX 2023 oyun fuarı bu yıl nerede hangi tarihte gerçekleşecek? İşte bilet fiyatları yazısı ilk önce ELFDaily Blog üzerinde ortaya çıktı.

Okumaya devam et...
 
Üst