Neler yeni

GTA 4 fatal error: Resc10 Hatası Çözümü

ELFDaily 

#code
Yönetici
Katılım
15 Ara 2015
Mesajlar
2,402
Çözümler
206
Puanları
216
Konum
Bursa
Kredi
1
49vzsb7.jpeg


Grand Theft Auto 4'ü Windows 7 veya Windows 10'da çalıştırırken Fatal Error Resc 10 ile karşılaşabilirsiniz, bu makale size bunu nasıl düzelteceğinizi gösterecektir.

GTA 4 orijinal olarak Windows 7 veya 10'da çalışacak şekilde tasarlanmamıştır, sonuç olarak GTA 4'ü Windows 7 veya sonraki sürümlerde oynamak Resc10 Ölümcül Hataya neden olabilir. Bu hatadan kurtulmak için GTA 4 , Windows Vista işletim sistemi veya Windows XP için uyumluluk modunda çalıştırılabilir. Oyunu uyumluluk modunda çalıştırmak için GTA 4 menüsünde bir seçenek var. Fatal Error Resc 10 sorunu devam ederse, sistemin grafik ayarlarının yüksek olarak ayarlanmadığından emin olmak için kontrol edilmelidir.

Uyumluluk Moduna Nasıl Erişilir?​

Ölümcül Hata Resc10'u çözmek için , GTA 4'ü Windows Vista veya XP için uyumluluk modunda çalıştırmayı deneyin çünkü orijinal olarak oyun Windows 7 veya 10'da çalışacak şekilde biçimlendirilmemiştir.

  • GTA 4 veya rgsc kısayolunuza sağ tıklayın.
  • Özellikler'i ve ardından uyumluluğu tıklayın.
Uyumluluk modunda çalıştır ile bir açılır kutu olmalıdır.

  • Yanındaki küçük kutuyu işaretleyin ve Windows Vista veya XP'yi seçin.
Bundan sonra oyunu çalıştırmayı deneyin. Hala yapamıyorsanız, oyunu açın ama yüklemeyin.

Grafik ayarlarınızın çok yüksek olup olmadığını kontrol edin, GTA 4 10 yaşın üzerinde ve mümkün olan maksimum grafik o kadar yüksek değil. Oyun hala çalışmıyorsa, Rockstar Games web sitesine başvurun (GTA 4'ü desteklemeyi bırakmış olsalar da) veya bilgisayar üreticinize danışın.
 

Üst