Neler yeni
  • Bu kategoriye kaydolmadan konu açabilir konulara cevap yazabilirsiniz!

Çözüldü GTA 5 Xbox konsolu ile nasıl tam hız koşulur?

Bir problem çözüldüğünde bu önek işaretlenir.

ELFDaily Help 

ELFDaily Help
Kredi
0
GTA 5 Xbox konsolu ile nasıl tam hız koşulur?
Merhaba! Xbox konsoluyla oyun oynamaya yeni başladım ve bilgisayarım için F710 gamepad edindim. GTA 5 oynarken, karakterimi koşturmak için "a" tuşuna basmam gerektiğini söylüyor ancak tuşa bastığımda yarı hızda koşuyor gibi hissediyorum. Başka bir deyişle, klavyede Shift tuşuna basılı tutmak yerine sadece bir kere basmışım gibi algılıyor. "a" tuşunu basılı tutmayı denediğimde de benzer bir durumla karşılaşıyorum. Tam hızda koşabilmek için sürekli olarak "a" tuşuna basıp bırakmam gerekiyor. Umarım durumu daha iyi anlatabilmişimdir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çözüm
Merhaba! Xbox konsoluyla oyun oynamaya yeni başladım ve bilgisayarım için F710 gamepad edindim. GTA 5 oynarken, karakterimi koşturmak için "a" tuşuna basmam gerektiğini söylüyor ancak tuşa bastığımda yarı hızda koşuyor gibi hissediyorum. Başka bir deyişle, klavyede Shift tuşuna basılı tutmak yerine sadece bir kere basmışım gibi algılıyor. "a" tuşunu basılı tutmayı denediğimde de benzer bir durumla karşılaşıyorum. Tam hızda koşabilmek için sürekli olarak "a" tuşuna basıp bırakmam gerekiyor. Umarım durumu daha iyi anlatabilmişimdir.
F710 gamepad için en son sürücüleri indirip yükleyin.
GTA 5'teki kontrol ayarlarını kontrol edin, özellikle koşma tuşunun atanmış olduğundan emin olun...

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
F710 gamepad için en son sürücüleri indirip yükleyin.
GTA 5'teki kontrol ayarlarını kontrol edin, özellikle koşma tuşunun atanmış olduğundan emin olun.
Windows'ta cihaz yöneticisine gidip gamepad'inizi kontrol edin, gerekirse sürücü güncellemelerini buradan yapın.
Logitech Gaming Software veya benzeri bir yazılım kullanarak gamepad profilinizi yapılandırın, tuş atamalarını kontrol edin.

Kişi Yorumladı
Çözüm