Neler yeni

GTA 6 Oynanış Videosu Sızdırıldı !

p8bl0vl.jpg


Rockstar Games'in GTA 6 projesinin bir bölümünü kapsayan 90 'dan fazla videoyla büyük bir sızıntı belasıyla karşı karşıya.

Grand Theft Auto serisine bir sonraki giriş gizemini koruyor ve Rockstar Games'in kısa bir onayının ötesinde , proje hakkında neredeyse hiçbir şey bilmiyoruz. Gayri resmi olarak GTA 6 olarak bilinen oyun, bugüne kadar rekor kıran 170 milyon satışla 2013'ün GTA V'sinden bu yana ilk ana oyun olacak.

İlk GTA 6 sızıntımıza tanık olabiliriz, çevrimiçi olarak ortaya çıkan ve yayın öncesi bir yapıdan saatlerce görüntü içeren tarihi bir medya dökümü ile. PC Gamer tarafından bildirildiği üzere , motorunu, planlı ayarını ve oyunun erken yinelemelerini gösteren 90'dan fazla video şu anda projeden dolaşıyor .

Sızan görüntüler, Bloomberg'in Temmuz ayında bildirdikleriyle, oyunun ilk kadın kahramanının bir suç ikilisinin parçası olarak planlanmasıyla yakından örtüşüyor. Kötü şöhretli Bonnie ve Clyde'dan ilham almak için hazırlanan anlatının, daha kapsayıcı bir ton oluştururken franchise'ın hiciv temalarını korumayı da amaçladığı bildiriliyor.

İddia edilen GTA 6 görüntüleri, GTA Forums kullanıcısı "tepotuberhacker" aracılığıyla, erken bir geliştirme yapısı gibi görünen açık dünyasının çeşitli parçalarını yayınlayarak geliyor. Turları çeken görüntüler, Lucia adında bir Latina kadın da dahil olmak üzere iki kahramanımızı içeriyor. build aynı zamanda bir Vice City ortamını da ima ediyor ve Miami'den ilham alan yerel ayarın 2002'deki GTA Vice City'den yeniden canlandığını düşündürüyor.

90'dan fazla video ayrıca genişleyen sanal alanından soygunlara, NPC etkileşimlerine, araçlara ve daha fazlasına kapsamlı bir bakış sağlar. Görüntüler, en az birkaç yıllık yapımlardan görünüyor ve son yıllardaki GTA V içerik güncellemeleriyle birlikte geliştirmenin devam ettiğini gösteriyor.

Bu on yılın en çok beklenen oyunlarından birine ilk bakışımızı sağlayan, ağzı sıkı bir geliştiriciden tarihi bir sızıntı. Rockstar Games ebeveyni Take-Two Interactive'in GTA 6 için büyük umutları var , CEO Strauss Zelnick'in belirttiği gibi "dizi, endüstrimiz ve tüm eğlence için yaratıcı kriterler belirleyecektir."

İşte GTA 6 Tüm Sızan Oynanış Videoları (Grand Theft Auto VI)

 

Üst