Neler yeni

GTA IV Aktivasyon Sorunu Çözümü

ELFDaily 

#code
Yönetici
Kredi
14
tq9h2qr.jpg

Gta aktivasyon sorununu çözemeyen arkadaşlar için çok basit bir çözüm yöntemi sunacağım. Araştırmalarıma göre alttaki listeyi uygulayarak çözebilirsiniz.
  • Rockstar firmasının internet sitesine girilir,
  • Burada oyunun son sürüm güncellemesi indirilir,
  • İndirilen zip dosyası klasöre çıkartılır,
  • GTA4RC dosyası çalıştırılır,
GTA4RC dosyası açıldığında, ekrana gelen pencerede "I AGREE" ve "NEXT" adımları izlendikten sonra, kurulum tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandığında, güncelleme işlemi de başarı ile gerçekleştirilmiş olacaktır.

GTA 4 PC Aktivasyon

Güncellemeler tamamlandığında, oyuna giriş yapılır. Oyunun kısayol sembolüne tıklandığında ekrana bir pencere gelir. Bu pencerenin alt kısmında "Activate Manually" seçeneği vardır. Bu bölüme sahip olunan aktivasyon kodu girilir ve oyun aktif edilir.

GTA 4 Oyna

Doğru aktivasyon kodu girildiğinde, GTA 4 oyununa giriş yapılabilir ve oyunun tüm bölümleri kullanılabilir. Oyunun orjinali satın alındığında, aktivasyon kodu da paketin içerisinde iletilecektir. Orjinal oyunu satın almak istemeyen kişiler, çeşitli platformlardan bu oyunun cracklı versiyonunu da indirebilirler.

GTA 4 Crack

GTA 4 oyununun orjinaline para vermek istemeyen kişiler, çeşitli online platformlardan bu oyunun crackli versiyonunu da indirebilirler. Bir çok programcı tarafından çeşitli crackler üretilmiş ve internet ortamına dağıtılmıştır. İndirilen orjinal olmayan sürüm, crack dosyaları talimatları ile aktif edilebilir ve oynanabilir. Fakat, tüm oyuncular crackli oyun yüklerken dikkatli olmalıdır. Crackli oyunların yüklenmesi yasa dışı olduğu gibi, çeşitli v*rüs saldırılarına da maruz kalınabilir. Crack dosyaları yüklenirken, v*rüs korumasının devre dışı bırakılması gerekeceğinden, bilgisayara çeşitli casus yazılım yüklemelerinin önüne de açılır. Bu sebeple, oyunların mutlaka orjinal sürümlerinin alınması gerekir. Orjinal olarak alınan oyunlar çok daha güvenilirdir ve yasaldır. Hiç bir oyuncu kendini riske atmamalı ve cracklı oyunlardan uzak durarak, siber ortamda kendini riske asla atmamalıdır.

Oyunsever yorumları;

Oyunun Steam sürümü güncellendi ve artık bunlarla uğraşmaya gerek yok. Ayrıca elinizde eğer oyunun ürün anahtarı varsa bunu yeni çıkan Rockstar Games Launcher ile etkinleştirebilirsiniz.

Arkadaşlar Recep Baltaş hocam TeamViewer ile bilgisayarıma bağlandı ve sorunu hallettik. İsterseniz nasıl çözdüğümüze geçelim:

İlk adım.

Resimde görüldüğü üzere benim Unlock Code bölümümde bir kod var. Bu kodu şu adresteki "Step Two" bölümünden oluşturacağız.
Değerli ziyaretçimiz, içeriği görebilmeniz için lütfen Giriş yap veya ücretsiz Kayıt ol teşekkürler.

Adrese girip Step Two bölümüne geliyoruz.

Resimde görüğünüz ilk kutucuğa (Serial) Playstore adresindeki Serial'ımızı giriyoruz.
İkinci kutucuğa ise ilk resimde gördüğünüz "Unlock Requestcode" bölümündeki kodu girip (Bu Unlock Requestcode sizin aktivasyon ekranınızdaki kod olacaktır ben kendiminkini girdim lütfen benim resmimdeki kodu girmeyiniz zira çalışmayacaktır) , "Generate Unlock Code" butonuna tıklıyoruz ve site bize bir "Unlock Code" oluşturuyor.

Bu Unlock Code'u aktivasyon ekranındaki Unlock Code bölümüne yazıp, Serial bölümüne de Playstore adresindeki Serial kodumuzu yazıp Activate yazısına tıkladığımızda ilk resimde görüldüğü üzere, "The activation has been succesful." penceresi çıkıyor ve artık oyunumuza giriş yapabiliyoruz.
Yardımları için @Recep Baltaş 'a çok teşekkür ediyorum lütfen ihtiyacı olan arkadaşlar yararlansın. İyi sosyaller. :)