Neler yeni

Hacker Prank Simülatör Nedir? - İncelemesi

RER3EC.jpg


Bu oyun esasen hacker meraklılarına özel olarak yapılmış bir oyundur. Hacker prank simulator oyunu aslında sahte hacker masaüstü dizaynıyla sanki birini hacklıyor veya saldırı yapıyor gibi canlandırmasını yapan bir oyundur. Yani size bir masaüstü sunulur. Masaüstünde bitcoin kırma, merkez gözetimi, nükleer santral gözetimi gibi yerleri gösterir fakat sahte olmakla beraber gerçek değildir.

Oyunu sizler için altta paylaştım iyi oynamalar.

Gelelim Oyuna Geek Typer, sağda simgeler içeren boş bir Windows benzeri masaüstü arayüzü, bir görev çubuğu ve yararlı Bilgilerin kullanımı ile açık bir Başlat menüsü ile başlar . Karşılama metnini en aza indirmek ve web sitesinin tam ekran görünmesini sağlamak için Başlat menüsünün dışında herhangi bir yeri tıklayın. Windows'ta F11 tuşuyla ve Mac'te Ctrl + Cmd + F tuşlarıyla tam ekran modunu manuel olarak değiştirebilirsiniz.

Hoş geldiniz mesajı size saldırıları otomatik hale getirme imkanı verir. Bazı programları açmak ve yazmayı canlandırmak için kırmızı Otomatik düğmesine basın . Arkanıza yaslanıp rahatlayabilirsiniz çünkü klavyenizdeki bir düğmeye basarak duruncaya kadar otomatik olarak çalışır. Hala pencereleri açabilir, kapatabilir ve hareket ettirebilirsiniz.

Karşılama ekranını kapattığınızda ekranın sol üst köşesinde bir imleç çizgisinin yanıp sönmesi beklenir. Bu, klavyenizdeki rastgele düğmelere basmaya başlayabileceğiniz anlamına gelir ve korsan kodu, parmaklarınızın daha hızlı görünmesini sağlamak için her seferinde dört karakter olacak şekilde ekrana otomatik olarak eklenir.


 

Üst