Neler yeni

Hogwarts Legacy Sistem Gereksinimleri Nedir?

6o8fpts.jpg


Hogwarts Legacy , 2023'ün merakla beklenen sürümlerinden biri olacak şekilde inşa ediliyor. ELFDaily olarak sizler için hangi bilgisayarların oyunu çalıştırıp çalıştıramadığını araştırıp paylaştık.

PC'nizin Harry Potter'dan ilham alan Hogwarts Legacy oyununu çalıştırıp çalıştıramayacağını öğrenmek için aşağıdaki sistem gereksinimlerine bakabilirsiniz.


Hogwarts Legacy Minimum Sistem GereksinimleriHogwarts Legacy Önerdiğimiz Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi: Windows 10, 64-bitİşletim Sistemi: Windows 10, 64-bit
İşlemci: Intel Core i5-8400 OR AMD Ryzen 5 2600İşlemci: Intel Core i7-8700 OR AMD Ryzen 5 3600
Ram: 8 GBRam: 16 GB
Sabit Disk: 85 GBSabit Disk: 85 GB
Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1070 or AMD RX Vega 56Ekran kartı: NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti or AMD RX 5700 XT
Ses kartı: DirectX uyumlu ,Klavye ve fare ,DVD Rom DriveSes kartı: DirectX uyumlu ,Klavye ve fare ,DVD Rom Drive
Res: SDD (Preferred), HDD (Supported),
1080p/60 fps, Low Quality Settings, Upscale Performance Setting
Res: 1080p/60 fps, High Quality Settings, Upscale Quality Setting

Hogwarts Legacy'nin sistem gereksinimleri, oyunun geleceğine bir bakış

Artık oyunun sistem gereksinimleri ortaya çıktığına göre, Hogwarts Legacy'nin oynamayı talep edeceği yadsınamaz. Sevilen GTX 1060 gibi bir ekran kartı, oyunu minimum ayarlarda çalıştırmak için bile yeterli değil.

Genellikle konsol oyuncuları, bir oyun çıktığında kare düşmeleri veya düşük kalite gibi şeyler hakkında endişelenmemelidir. Ancak Hogwarts Legacy, sekizinci nesil konsollara da geliyor. Özellikle oyun PlayStation 4 , Xbox One ve Nintendo Switch'e geliyor.

q28q2sr.jpg


Peki bunlar PC için minimum gereksinimleriyse, oyun sekizinci nesil konsollarda nasıl olacak? Ayrıca, Hogwarts Legacy'yi çalıştırmak için gereken gereksinimler Skull and Bones'un özelliklerine yakındır.

Tek fark, Skull and Bones'un yalnızca PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC'de çıkmasıdır. Korsan oyununun piyasaya sürülmesi için sekizinci nesil konsollar dahil edilmedi. Bununla birlikte, Avalanche Software'in PC gereksinimleri göz önüne alındığında eski konsollar için nasıl bir sürüm çıkardığını görmek ilginç olacak.
 

Üst